Meniu
0
Norai

Specialized Rivo Sport balnelis

5/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
29,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 0-2 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Rivo Sport balnelis

"Rivo Sport" naudojama nauja "Air Foam" technologija su 4 lygio paminkštinimu, kad balnas atrodytų ir jaustųsi vienodai patogiai ir užtikrintų sklandų važiavimą. Sėkmingos tilto formos ir kanalo pagrindu sukurtas "Rivo Sport" užtikrina geriausius "Bridge" elementus ir papildomą komfortą. Dėl patvaraus PP apvalkalo ir plieninių bėgių "Rivo Sport" yra puikus balnelis, kuriuo galėsite nuvykti iš taško A į tašką B. Reikalinga apranga, zomša nebūtina.

  • 4 lygio paminkštinimas ir "Air Foam" technologija užtikrina naujo lygio sėdėjimo patogumą.
  • 4 kryptimis elastinga apmušalo medžiaga užtikrina neprilygstamą komfortą.
  • Patvarus PP apvalkalas ir plieniniai bėgeliai.
  • Su SWAT™ suderinami laikikliai leidžia rasti aptakius ir integruotus laikymo sprendimus.
  • Apytikslis svoris: 385 g (155 mm dydis)


Spaudimo atvaizdavimo našumas

Naudojame slėgio žemėlapį, kad patvirtintume, jog mūsų sprendimai teikia realią naudą dviratininkui ir yra paremti tikrais moksliniais duomenimis. Šie slėgio žemėlapiai rodo, kaip skirtingi "Body Geometry" balneliai išsprendžia dviratininko problemas - nuo minkštųjų audinių spaudimo iki sėdimojo kaulo skausmo - bet kurioje važiavimo padėtyje.

Kūno geometrijos balneliai

Mūsų balneliai būna įvairaus pločio, ergonomiškų formų ir su išpjovomis, kad jūsų svoris būtų paremtas sėdėjimo kaulais, o ne minkštaisiais audiniais. Naujoviškos medžiagos valdo minkštųjų audinių spaudimą, apsaugo kraujotaką ir nervus, kad važiuojantys vyrai išvengtų erekcijos sutrikimų, o moterys - lytinių lūpų skausmo ir tirpimo.


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

2 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Artūras P.

2024/02/26
Artūras P. Patvirtintas pirkėjas
Geras, komfortiškas balnelis
Adas D.

2023/04/17
Adas D. Patvirtintas pirkėjas
Kol kas patiko, patogi

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės