Meniu
0
Norai

Schwalbe X-One R Evo 28" Super Race - Addix Race - V-Guard - E-25 sulankstoma padanga | Black - Transparent

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Schwalbe
Likutis: Turime
Schwalbe
Kaina:
67,41€ 74,90€ -10%
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Schwalbe X-One R Evo 28" Super Race - Addix Race - V-Guard - E-25 sulankstoma padanga | Black - Transparent

Schwalbe X-One R aukščiausios kokybės pasirinkimas tiems, kurie ieško puikiai subalansuoto derinio tarp greičio, patvarumo ir komforto savo kelionėse tiek sausomis, tiek drėgnomis oro sąlygomis

Keletas pagrindinių bruožų:

  • Sukibimas ir pasipriešinime: Šis padangų modelis turi išskirtinį protektoriaus raštą, kuris užtikrina puikų sukibimą tiek ant žemės, tiek ant kieto kelio paviršiaus. Tai suteikia puikų valdymą ir saugumą visomis kelio sąlygomis.

  • Patvarumas: Šios padangos yra gaminamos naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir technologijas, todėl jos yra atsparios įbrėžimams, daužymams ir kitiems pažeidimams. Tai padidina jų gyvavimo trukmę.

  • Universalumas: Schwalbe X-One R yra universalios padangos, kurios gali būti naudojamos tiek ant kieto kelio, tiek ant žvyrkelio. Puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta įvairias kelio sąlygas ir neapriboja savęs.

  • Komfortas: Šios padangos taip pat suteikia aukštą važiavimo komfortą sumažindamos vibraciją.

  • Tinka Tubeless: Schwalbe X-One R yra Tubeless Ready padangos, tai reiškia, kad galite pasirinkti tubeless sistemą, kad būtų galima sumažinti padangų slėgį ir padidinti sukibimą bei sumažinti galimų prasidūrimų riziką.

Schwalbe X-One R yra Schwalbe, gerai žinomo padangų gamintojo, produktas, kuris siūlo ilgaamžiškumą ir puikų našumą kiekvienam, kuris ieško išskirtinių gravel padangų savo kelionėms. Šios padangos yra sukurtos su aukščiausios kokybės standartais, suteikiant pasitikėjimo jausmą tiek kelyje, tiek bekelėje. Su Schwalbe X-One R padangomis, jūs galėsite išpildyti savo kelionių svajones, nepriklausomai nuo kelio, kurį pasirinksite.


Pagrindinės technologijos: 

V-Guard apsauga nuo pradūrimo

Itin lengvas ir pjūviams atsparus aukštųjų technologijų pluoštas. Ši medžiaga užtikrina aukštą atsparumą pradūrimams lengvose lenktyninėse ir turistinėse padangose.

Lengva naudoti Tubeless

Šoninė monofilamentinė medžiaga tris kartus lenkia ankstesnę SnakeSkin medžiagą: dar didesnis atsparumas įpjovimams, didesnis atsparumas pradūrimams ir svarbiausia: Tubeless padangos pritaikymas yra itin paprastas ir saugus!

Addix Race

XC lenktynių specialistams skirtas mišinys. Jis iškelia XC padangas į naują našumo dimensiją.

Super Race

Nė vienoje kitoje sporto šakoje pasipriešinimui riedėjimui ir svoriui neskiriamas toks didelis dėmesys kaip kroso ir maratono varžybose. Su naująja Super Race konstrukcija taip pat nustatomas naujas elastingumo standartas - joks kitas karkasas taip švelniai neslysta žeme ir taip užtikrina sukibimą, kaip Super Race.

E-25

Skirtos ir elektriniams dviračiams
 

Techninės savybės
Junginys ADDIX Race
EPI 67
Profilis HS626
Slėgis max. 4.50 Bar (max. 65psi)
Maksimali apkrova 75 kg
Tipas Sulankstoma
Svoris 395 g
Technologijos Super Race, V-Guard, TLE, E-25
Dydis ETRTO 33-622 (28 x 1.30Inch)

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės