Meniu
0
Norai

MB Wear 4Season Blue kojinės

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: MB Wear
Likutis: Turime
MB Wear
Kaina:
8,85€ 17,70€ -50%
MB Wear 4Season Green kojinės MB Wear 4Season Blue kojinės
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

MB Wear 4Season Blue kojinės

Kaip rodo pavadinimas, šias kojines galima naudoti visus metus. Tai tinkamas kompromisas tarp struktūros, lengvumo ir patogumo.

CHARAKTERISTIKA

Struktūra skirta profesionalams ir idealiai tinka visiems naudotojams, kurie nori gaminio, garantuojančio puikias eksploatacines savybes, neįtikėtiną ilgaamžiškumą ir unikalų dizainą, suteikiantį sportui mados atspalvį. Įrengtas tinklas su kvėpuojančiais kanalais visoje konstrukcijoje.

PAGRINDINĖ MEDŽIAGA

Q-SKIN - tai poliamido 6.6 pluoštas su sidabro jonais, įterpiamais tiesiogiai verpimo proceso metu, kurie leidžia reguliuoti bakterijų dauginimąsi ir yra ilgalaikiai veiksmingi.

Q-SKIN® pluoštas rūpinasi oda, užtikrindamas ją nešiojantiems kvėpavimą, gaivumą, higieną ir komfortą.

Įprastos kasdienės veiklos metu ar sportuojant mūsų kūnas išskiria prakaitą; "Q-SKIN®" technologija suaktyvėja prakaito molekulėms susidūrus su pluoštu: jame esantys sidabro jonai padeda sumažinti bakterijų floros perteklių, kuris yra pagrindinė blogo kvapo priežastis.

Q-SKIN® pluoštas ilgainiui išlaiko savo savybes net ir po daugybės skalbimų. Bakteriostatinis veiksmingumas išbandytas MIS PLUS institute Ciuriche pagal DIN ISO 20743:10-2007 standartą, o atsparumas skalbimui - MIS PLUS institute Ciuriche pagal JIS L 1902/02 standartą.

 Q-SKIN® yra gavęs daugybę sertifikatų, skirtų žmonių sveikatai ir aplinkai apsaugoti. OEKO-TEX STD 100 CLASS I etiketė patvirtina pluošto nekenksmingumą žmogaus sveikatai.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės