Meniu
0
Norai

Lezyne Twin Drive kameros remonto komplektas | Light Grey

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-C2-TWDRKIT-V204
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
29,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Twin Drive kameros remonto komplektas | Light Grey


Kompaktiškas universalus CO2 ir padangų remonto rinkinys. Į komplektą įeina "Twin Speed Drive" CO2 adapteris, 16 g arba 25 g CO2 balionėliai ir lopetėlių rinkinys su itin lipniais pleistrais. Pritaikytas neopreno / velcro dirželis sutvirtina visus elementus kartu. Jis telpa daugumoje kuprinių, marškinėlių kišenėse ir ant sėdynės atramų.


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės