Meniu
0
Norai

Lezyne Pod Caddy QR M krepšelis po balneliu | 0,48 L

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-SB-PCADDY-V1M04
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
29,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Pod Caddy QR M krepšelis po balneliu | 0,48 L

Pod Caddy QR - lengvas balnelio krepšys su mūsų QR (Quick Release) tvirtinimo sistema, turintis pusiau standžią formuotą EVA putų struktūrą ir patvarų austo nijono apvalkalą. Kompaktiškas dizainas turi itin plačią "clamshell" angą, o tinklinė pertvara padeda išlaikyti daiktus vietoje, kad juos būtų galima geriau sutvarkyti. Šviesą atspindinčios juostelės padidina matomumą naktį. Vandeniui atsparus užtrauktukas su didele, sustiprinta traukimo kilpa.

Svoris: 135 g

Išmatavimai: 145x90x65mm

Talpa: 0,48 L

Techninės savybės
Talpa 0,48 L

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės