Meniu
0
Norai

Lezyne Macro Floor Drive pastatoma pompa | Gloss Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-FP-MAFL-V204
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
44,00€
Lezyne Macro Floor Drive pastatoma pompa | Gloss Black Lezyne Macro Floor Drive pastatoma pompa | Silver Lezyne Macro Floor Drive pastatoma pompa | Red
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Macro Floor Drive pastatoma pompa | Gloss Black

Aukštos kokybės dviračių pastatoma pompa, skirta naudoti esant dideliam slėgiui. Tvirtas, ilgaamžis plieninis cilindras ir stūmoklis nesilanksto veikiant slėgiui. Tikslus matuoklis ir ergonomiška bei elegantiška "Composite Matrix" rankena ir pagrindas. Lengvo pripūtimo konstrukcija. Itin ilga žarna su Dual Valve adapteriu, kuris tinka tiek Presta, tiek Schrader ventiliams.

Didžiausias slėgis: 220psi | 15bar

Aukštis: 635 mm

Svoris: 1400 g

Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 15 Bar
Medžiaga Plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės