Meniu
0
Norai

Lezyne Macro Floor Drive Digital ABS pastatoma pompa | Gloss Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-FP-MAFLD-V104
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
61,00€
Lezyne Macro Floor Drive Digital ABS pastatoma pompa | Gloss Black Lezyne Macro Floor Drive Digital ABS pastatoma pompa | Silver Lezyne Macro Floor Drive Digital ABS pastatoma pompa | Red
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Macro Floor Drive Digital ABS pastatoma pompa | Gloss Black

Macro Floor Drive Digital ABS pompa, pasižymi efektyviu pripūtimu, sujungia elegantišką "Composite Matrix" pagrindą ir rankeną su patvariu plieniniu cilindru ir stūmokliu, kad būtų užtikrintas ilgametis stabilus veikimas. Skaitmeninio matuoklio tikslumas +/- 1,5 %, o itin ilga žarna leidžia lengvai pripūsti dviračio padangą ant žemės, bagažinėje ar stove. Įrengtas ABS apverčiamasis griebtuvas.

Didžiausias slėgis: 220psi | 15bar

Aukštis: 635 mm

Svoris: 1400 g
Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 15 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės