Meniu
0
Norai

Lezyne Aero Caddy krepšelis po balneliu | 1,1 L

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-SB-ARCADDY-V104
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
34,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Aero Caddy krepšelis po balneliu | 1,1 L

Aero Caddy - tai vidutinio dydžio, vandeniui atsparus dviračio balnelio krepšys, kuris tvarkingai užkabinamas po dviračio sėdynė. Jame yra vidinė tinklinė kišenė, kad turinys būtų tvarkingas, taip pat įmontuotas raktų kabliukas. Šviesą atspindintys logotipai ir kilpa padidina matomumą važiuojant naktį.

Svoris: 106 g

Talpa: 1,1 L

Techninės savybės
Talpa 1,1 L

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės