Meniu
0
Norai

Fjällräven krepšio ant vairo laikiklis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 41123-6700
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
99,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Fjällräven krepšio ant vairo laikiklis


Daugiafunkcinis kepšių laikiklis: puikiai tinka važinėjant mieste ir keliaujant dviračiu

Pristatome daugiafunkcinį aliuminio rėmo laikiklį: tai labai lengvai pritaikomas sprendimas, skirtas įvairiems daiktams vežti dviračiu - nuo pašto siuntų iki krepšių ar net palapinės. Šis bagažinės laikiklis skirtas tvirtinti tiesiai prie vairo, suderinamas su 31,8 mm skersmens vairais, todėl tinka įvairiems dviračiams (išskyrus ekstremalių kalnų nuokalnių dviračius). Jame yra nuo pasukimo apsaugantis lynas, kad bagažinė būtų stabili ir važiuojant nepasvirtų į priekį. Atkreipkite dėmesį, kad kartu su bagažine nepateikiami diržai įrangai tvirtinti. Šis gaminys yra išdidus "Specialized/Fjällräven" serijos papildymas, skirtas tiek važinėjimui mieste, tiek kelionėms dviračiais.

Pagrindinės savybės:
  • Sukurta iš lengvo, bet tvirto aliuminio, kad būtų ilgaamžis.
  • Po bagažine įrengtos trys priedų tvirtinimo angos, idealiai tinkančios žibintams, fotoaparatams ir kt.
  • Didžiausia 5 kg keliamoji galia, puikiai tinka įvairiems transportavimo poreikiams.
  • Universaliai tinka 31,8 mm skersmens vairams, suderinamas su daugeliu dviračių tipų, įskaitant tiesių ir nuleidžiamų vairų modelius.
  • Visiškai suderinamas su "Specialized" naujoviška "Future Shock" pakabos sistema.
  • Kompaktiški 20 x 18 x 13 cm matmenys, todėl užima pakankamai mažai vietos.

Šis krepšių laikiklis - tai būtinas priedas dviratininkams, kurie vertina funkcionalumą ir universalumą važinėdami mieste ar keliaudami dviračiu.


Image 1

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės