Meniu
0
Norai

BMC Fourstroke AMP LT One elektrinis dviratis | Sand - White

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BMC - Switzerland
Likutis: Turime
BMC - Switzerland
Kaina:
8499,00€ 9999,00€ -15% Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BMC Fourstroke AMP LT One elektrinis dviratis | Sand - White

Pagerinkite savo žaidimą trasoje su visiškai nauju Fourstroke AMP LT, sukurta bet kokiam reljefui. Ši pažangi XC našumo mašina užtikrina progresyvius važiavimo pojūčius su 120 mm revoliucine APS dvigubos pakabos eiga. Paslėptą trasų lenktynių galią užtikrina novatoriška TQ-HPR50 pavaros sistema, užtikrinanti nenutrūkstamą įkalnės ir nuokalnės greitį, kad niekas nestotų jums skersai kelio.

Pilno karbono rėmas pasižymi pažangiausia Big Wheel Concept Race geometrija, į kurią telpa dvi vandens gertuvės ir rėmo apsauga.

Kelkite lygį su Fourstroke AMP LT ONE, suderintu su SRAM Gx Eagle AXS transmisija, RockShox SID SL Select+ priekine šake ir RockShox SIDLuxe Select+ galiniu amortizatoriumi, DT Swiss XRC 1501 ratų komplektu su 30 mm vidiniu pločiu, Bikeyoke Divine sėdynės atrama ir galingu TQ-HPR50 varikliu.

Trauka yra greitis

Didesnis sukibimas reiškia didesnį greitį, o to siekia BMC.

Atnaujinta APS pakabos sistema pasižymi naujo lygio kinematika ir geriausiomis savo klasėje pakabos savybėmis, sukurtomis taip, kad užtikrintų visišką trauką ir didelį efektyvumą bet kokioje vietovėje. Ši nauja ir patobulinta visapusiška amortizacijos sistema, užtikrinanti greitesnį laiką, neturi sau lygių lenktynių trasoje.

Pažangi pasukimo sistema - geriausias įrankis darbui

- Naudodami APS, BMC inžinieriai turi galimybę naudotis universalia pakabos sistema ir projektuoti sudėtingą kinematiką, kurios nebūtų galima pasiekti naudojant tokius svoriu pagrįstus sprendimus kaip lanksčios atramos ir vieno posūkio pakabos sistemos.

- APS turi virtualų galinį pakabos šarnyrą per galinio rato eigą, kurią apibrėžia viršutinė ir apatinė jungtis ir iš to kylantys 4 šarnyrai.

- APS leidžia BMC tiksliai sureguliuoti pakabos kinematiką ir užtikrinti neįtikėtinai dinamišką pakabos elgseną per visą eigą.

Trauka į kalną:

Tai leidžia pakabai sklandžiai susispausti ir sekti vietovę, kad būtų užtikrintas puikus sukibimas.

Kai pakaba vėl pradeda plėstis, anti-squat vertė padidėja, kad ratas toliau sektų vietovę, taip gerokai padidindamas sukibimą.

Srautas nuo kalno:

APS išlaiko pakabą aktyvią, kai važiuoti darosi sunku, mažindama pedalų atatranką važiuojant gilyn ir užkirsdama kelią neigiamam poveikiui stabdant.

Geresnis pakabos progresyvumas:

Atnaujinta "Fourstroke" kinematika ir visiškai nauja amortizatorių sąranka užtikrina progresyvią spyruoklių kreivę, todėl važiavimas bet kokioje situacijoje tampa itin komfortiškas.

- Jautrumas mažiems nelygumams

- Palaikymas nelygiomis sąlygomis

- Be dugno pojūtis

- Labiau nuspėjamas oro laikymasis

Pergalingas pranašumas

Atlikus išsamius bandymus paaiškėjo, kad "Fourstroke" ir APS pakaba yra greitesni už lengvesnius dviračius, kuriuose įdiegtos svorį taupančios pakabos sistemos, o tai įrodo, kad geresnė trauka ir pedalų mynimo efektyvumas yra svarbiau už svorį.

TQ-HPR50 variklis - lengviausia, tyliausia ir mažiausia sistema savo klasėje

TQ-HPR50 sukuria kalnų dviračius, kurie leidžia įveikti kiekvieną kalną ir įveikti dar daugiau nuokalnių. Sukuria dviračius, kurie leidžia patirti daugiau džiaugsmo be jokių kompromisų, pasirūpino technologijomis, kad galėtumėte mėgautis važiavimu.

Tyliausias savo klasėje

Važiuojant itin tylus variklis leidžia girdėti tai, ką norite girdėti - gamtos garsus.

Natūraliausias važiavimo pojūtis

Kompaktiška forma, nedidelis svoris ir puikiai suderintas variklis leidžia pamiršti, kad važiuojate el. dviračiu. Tai tokia pati važiavimo patirtis, kaip ir važiuojant analoginiu dviračiu - su el. dviračio pedalų pagalba.

Lengvas čempionas

Mažas svoris dviratį paverčia absoliučia valdymo mašina, kuri ne tik leidžia įveikti siauriausius takus ir aštriausius posūkius, bet ir lengvai įveikti stačiausias įkalnes.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Fourstroke LT AMP Carbon
Šakė Rock Shox SID SL Select+
Galinis amortizatorius Rock Shox SIDLUXE Select+
PAVARŲ SISTEMA
Galinis pavarų perjungėjas SRAM Gx AXS Eagle
Pavarų sistema 1x12
RATAI / PADANGOS
Ratlankis DT Swiss XRC 1501 Wheelset - 30mm Inner Width
Padangos Maxxis Rekon 2.4" TR EXO
VAIRAS / BALNELIS
Balnelio iškyša Bikeyoke Divine
ELEKTRINĖS DALYS
Variklis TQ-HPR50 Drive Unit, TQ V01 Remote
Akumuliatorius TQ 360 Wh Battery
Įkroviklis TQ HPR-50 4A Charger
UI/Nuotolinis valdymas MasterMind TCD, w/handlebar remote, built-in anti-theft feature, Blu etooth® connectivity, customizable display pages
Ekranas TQ VO2 Display 2" O-LED Blu etooth / ANT+
PAPILDOMI DUOMENYS
Svorio limitas 110 kg


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės