Meniu
0
Norai

Bioracer Spitfire Tempest Full Protect vyriška liemenė

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Bioracer
Likutis: Turime
Bioracer
Kaina:
76,30€ 109,00€ -30%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Bioracer Spitfire Tempest Full Protect vyriška liemenė


Ši liemenė yra privalomas drabužis visus metus važiuojantiems dviratininkams. Sujunkite jį su Spitfire Spring arba Light striuke ir turėsite universalų aprangos komplektą, tinkantį įvairioms sąlygoms.

Bioracer Spitfire Tempest Full Protect vyriška liemenė yra pagaminta iš 3 sluoksnių membraninės medžiagos ir sukurta siekiant užtikrinti maksimalią apsaugą šaltuoju metų laiku.

360°PXL įsiuvai ant krūtinės, pečių ir nugaros užtikrina 360 laipsnių matomumą.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės