Meniu
0
Norai

Assos Mille GT vyriška striukė nuo vėjo | blackSeries

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
87,50€ 125,00€ -30%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Mille GT vyriška striukė nuo vėjo | blackSeries

Vėjo nepraleidžianti, lengva striukė, sukurta taip, kad maksimaliai apsaugotų ir būtų kuo mažesnės apimties.

Nepriklausomai nuo metų laiko, vėjo nepraleidžianti striukė yra pagrindinė gerai aprūpinto važiavimo arsenalo dalis, be kurios retas iš mūsų išvyksta į kelionę. Šią itin lengvą vėjo ir vandens nepraleidžiančią striukę sukūrėme kaip MILLE GT kolekcijos dalį, kad ji užtikrintų būtiną apsaugą ištisus metus.
Į šoninius skydelius įtraukėme labai elastingą ir orui pralaidžią medžiagą, kad būtų galima laisviau judėti. Be to, dviejų sluoksnių apykaklės konstrukcija pagerina elastingumą ir patogumą važiuojant.

Savybės

 • "Foil Ultra": vėjo nepraleidžiantis, vandenį atstumiantis, lengvas audinys, sudarytas iš 100 % poliamido.

 • Šis karpytas vėjo nepraleidžiantis audinys išryškėja ant šoninių panelių, kad būtų elastingas ir pralaidus orui.

 • Dviejų sluoksnių kaklo konstrukcija: Siekiant užtikrinti, kad važiuojant dideliu krūviu judesiai išliktų nevaržomi ir patogūs, ant kaklo yra dvisluoksnė konstrukcija, pagerinanti elastingumą.

 • Neperšlampa: Šis drabužis sukurtas taip, kad būtų kuo tylesnis, nes audinys neerzina.

 • DWR: Kadangi ne kiekvieną dieną būna nenutrūkstamų saulės spindulių, šį gaminį padengėme DWR (Durable Water Repellency), kad apsaugotume jus nuo kritulių.

 • Viso ilgio užtrauktukas: Šis drabužis užsegamas užtrauktuku per visą ilgį, kad būtų lankstus ir universalus. Užsidėkite jį, kai reikia.

 • itin lengvas, itin lengvai pakuojamas: Kaip dviratininkai suprantame poreikius ir apribojimus, su kuriais susiduriate kiekvienos kelionės metu. Kadangi kišenėse vietos nedaug ir reikia sutalpinti būtiniausius daiktus, uoliai dirbome, kad sukurtume kuo mažesnio svorio ir puikiai pakuojamus gaminius. Kadangi niekas nenori jaustis kaip pakrovėjas važiuojant permainingomis sąlygomis, stengėmės rasti pusiausvyrą tarp svorio, apimties ir eksploatacinių savybių. Visada stengiamės kurti tokius gaminius, kurie pranoktų lūkesčius ir taptų jūsų užpakalinės kišenės draudimo polisu. Šis požiūris apima minimalią apimtį ir minimalias siūles.

 • regularFit: Kūnui pritaikyta sportinė apranga, kuri yra šiek tiek mažiau aptempta nei ASSOS "RacingFit" apranga. 
 • AEPD (Advanced Ergonomic Pattern Design) Ženklas, reiškiantis bendrovės žinias, patirtį ir filosofiją, kaip drabužis turėtų būti pritaikytas veikti dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų ir prigludtų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema) Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes ir protingai izoliuojant per aktyvų sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.

Medžiaga: 94 % poliamidas, 6 % elastanas

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės