Meniu
0
Norai

Assos Equipe RS Spring Fall S9 vyriškos kelnės / Black Series

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
224,00€ 280,00€ -20%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Equipe RS Spring Fall S9 vyriškos kelnės / Black Series

Lengvai apšiltintos, lenktyninio kirpimo kelnės, skirtos treniruotėms pavasariui / rudeniui, užtikrinančios maksimalų stabilumą ir komfortą be trinties dirbant visu pajėgumu.

Nors EQUIPE RS Spring Fall kelnės užtikrina vientisą aptempimą ir pastovų izoliacijos lygį visoje apatinėje kūno dalyje visos dienos treniruočių metu.

SAVYBĖS

 • "A-Lock Engineering": S9 sistema sujungia medžiagas ir gamybos procesus, kad stabilizuotų kelnes ir neleistų įklotui nuslysti.

 • Osmos Light: Tai lengviausia šukuota medžiaga visoje "Osmos" šeimoje, pasižyminti asimetriniu elastingumu ir minkšta, patvaria struktūra. Dėl šukuotos vidinės dalies užtikrinama aukšto lygio izoliacija

 • blasenSchutz: pilvo ir tarpkojo skydelis, pagamintas iš mūsų dvisluoksnės twinDeck audinio konstrukcijos, kuri pagerina izoliaciją.

 • RollBar: Laikikliai veikia kaip stabilizatoriai, kai posūkyje perkeliate svorį iš kairės į dešinę

 • ErgoBox: Kvadratinė audinio plokštė, kuri veiksmingai įrėmina įdėklą nugaroje, kad būtų užtikrintas didesnis stabilumas

 • Didžiausia audinio dalis glaudžiasi prie nugaros apačios ir kojų, o nugaroje susijungia. Mažas siūlių skaičius užtikrina tolygesnę fiksaciją, mažesnį svorį ir didesnį komfortą.

 • Carbon Xbib: Elastinga medžiaga, kuri buvo sulankstyta žemyn ir suformavo tvirtą A formos karkasą, o nugaroje užtikrina ribotą vertikalų tempimą. Virš "X" jungties panaudota lankstesnė medžiaga, kurios sudėtyje yra antibakterinis anglies audinys, nuvedantis drėgmę ir plokščiai gulintis priekyje.

 • Equipe RS įklotas (be kraterCooler): Specialiai lenktynėms sukurtas 3D bazalto spalvų įklotas be kraterCooler oro angų priekinėje pusėje, kad būtų daugiau šilumos ir apsaugos

 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema) Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausio tūrio, išnaudojantnatūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes ir protingai izoliuojant per aktyvų sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.
 • AEPD (Advanced Ergonomic Pattern Design)
  Ženklas, reiškiantis bendrovės žinias, patirtį ir filosofiją, kaip drabužis turi būti pritaikytas, kad veiktų dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų ir prigludtų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

Medžiaga 56% poliamidas, 24% poliesteris, 20% elastanas.

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Rimantas K.

2023/08/13
Rimantas K. Patvirtintas pirkėjas
Patogios,stilingos kelnes. Patenkintas ,- dziaugiuosi ! Geri Assos produktai!
Aciu !

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės