Meniu
0
Norai

Assos TRAIL TACTICA Cargo T3 vyriškos kelnės | Black Series

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
230,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos TRAIL TACTICA Cargo T3 vyriškos kelnės | Black Series


"TRAIL TACTICA Cargo" kelnės visiškai aprėpia ir užtikrina visišką pralaidumą orui enduro ratuose, sraunių trasų ir dviračių parkų trasose. "Louvre Tec" siuvimas už kelių pašalina papildomą medžiagą ir sumažina susiglamžymą minant pedalus. Kelnėse taip pat įdiegta kelių įrangos "zeroPressure Waist" technologija, kurioje naudojama itin elastinga medžiaga ir silikoninis sukibimas, kad kelnės būtų fiksuojamos vietoje, nesuvaržydamos ir nesukeldamos trinties. Naujoji "Water & Mud Shield Tec" yra unikali TACTICA technologija, atstumianti trasos purslus ir purvą, kartu išstumianti vidinę drėgmę ir greitai džiūstanti, kad sumažėtų dėl drėgmės įsigėrimo įgytas svoris. Dvi kišenės užsegamos užtrauktuku ir triguba rampa užtikrina saugumą, o surišti kraštai sumažina svorį ir trintį tarp sistemos sluoksnių. Apatinėse kojų dalyse esančios šviesą atspindinčios juostelės padeda išlaikyti matomumą važiuojant į trasą ir iš jos.

Type.OF11 yra tankiai išausta tekstilė, atspari dilimui neprarandant pralaidumo orui. Keturių krypčių ruožas suteikia visišką judėjimo laisvę, nesusilenkia ir vertikaliai nesideformuoja. Juosmenį papildo "Tech Sheen Mesh" tinklelis, kuris priekyje naudojamas kaip "zeroPressure Waist" konstrukcijos dalis.

TRAIL fit yra ASSOS sprendimas blogai prigludusiems "maišuotiems" šortams - optimizuotas, kompaktiškas kirpimas, kuris prisitaiko prie kūno judesių nevaržydamas net kelių srityje.

 • Sluoksniuokite ant "TRAIL Liners", kad gautumėte geresnę, su pagalvėlėmis suderinamą apsaugą, nepraleidžiančią vandens ir turinčią papildomos vietos saugojimui.
 • Konstrukcija ir pritaikymas užtikrina lengvą komfortą, nevaržomą judėjimą ir veiksmingą apsaugą nuo vandens ir purvo.
 • Vandens ir purvo apsauga Tec: Naujoji technologija, sukurta važiavimui trailu, kuri apsaugo nuo vandens ir purvo, neleidžia susidaryti dėmėms ir aktyviai šalina vidinę drėgmę
 • ZeroPressure liemuo: Minkšta, labai elastinga juosmens konstrukcija, užtikrinanti dar didesnį komfortą ir atramą ties juosmeniu, tačiau nespaudžianti ir nevaržanti.
 • Saugios kišenės: Kišenė su užtrauktuku ir "triguba rampa" suteikia galimybę saugiai laikyti svarbius dviračio priedus ir didesnius daiktus, pvz., mobiliuosius telefonus.
 • OF11 tipo tekstilė su "Water & Mud Shield Tec": itin lengva, pralaidi orui, atspari trinčiai, labai gerai atstumianti vandenį (DWR C6).
 • Šviesą atspindinčios juostelės geresniam matomumui

Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 88 % poliamidas, 12 % elastanas

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės