Meniu
0
Norai

Assos Equipe RS s9 Targa vyriški šortai | Stone Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
184,00€ 230,00€ -20%
Assos Equipe RS s9 Targa vyriški šortai | Black Assos Equipe RS s9 Targa vyriški šortai | Stone Blue Assos Equipe RS s9 Targa vyriški šortai | Katana Red
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Equipe RS s9 Targa vyriški šortai | Stone Blue

Mūsų pavyzdiniai "WorldTour" šortai su petnešomis skirti lenktynėms, treniruotėms ir dviratininkams, kurie vertina, kaip kruopšti inžinerija ir ištobulinta įranga gali padėti sportininkams pasiekti geresnių rezultatų.

"TARGA" klasifikacija rodo, kad EQUIPE RS S9 dizainas iš esmės pakeistas. Atlikus pertvarką padidintos eksploatacinės savybės ir komfortas, atsisakyta nereikalingo svorio ir gramų bei sutrumpintas džiūvimo laikas - tai užtikrina, kad prakaitas, užsilaikydamas tekstilėje, nedidintų svorio važiavimo metu. Be to, per apatinę pilvo dalį įkomponavome "Ossidia" medžiagą, kuri suteikia elastingumo, kad geriau prisitaikytų prie agresyvių dviratininko padėčių, išsiplėstų giliai kvėpuojant sunkių pastangų metu ir sumažintų spaudimą aukštesniems dviratininkams, siekiantiems aerodinaminio, antros odos pojūčio.

Technologijos

 • Type.441: patentuotas 40-ies gijų metmenų trikotažas, sukurtas specialiai suspaudimui ir šilkiniam komfortui užtikrinti. 200 g/m2, UPF 50+.

 • S9 SUNDECK: atnaujintas įklotas yra lengvesnis, labiau vėsina. Kvapams atsparus mikropluošto viršutinis sluoksnis.

 • Amortizacinė sistema "Mono 9": Termiškai suformuota įkloto forma sumažina nelygumus ir dirginimą.

 • Dygsniai išilgai abiejų įdėklo šoninių plokštelių užtikrinama didesnę judėjimo laisvę.

 • A-Lock inžinerija: S9 racingFit sistema, kurią sudaro naujos tekstilės medžiagos ir technologijos, darniai veikiančios šortus stabilizuojant ir įtvirtinant įklotą vietoje.

 • Carbon Xbib: A formos konstrukcija riboja vertikalų tempimą galinėje dalyje, užtikrina patikimą prigludimą, stabilizuoja tarpkojį ir įtvirtina "A-Lock" sistemą. Dvipusė Carbon medžiaga sutrumpina džiūvimo laiką, palyginti su ankstesnėmis, vienpusėmis aplikacijomis.

 • Itin lengvi kojų užspaudikliai: atviresnė struktūra ir natūraliai sukibimą užtikrinanti Lycra medžiaga.

 • aeroFit: ploniausias, specialiai greičiui pritaikytas ir siauresnis nei "racingFit" modelis, užtikrinantis didesnį suspaudimo lygį. Važiuojant plento dviračiu priglunda kaip antra oda.

 • AEPD: (angl. AEPD - Advanced Ergonomic Pattern Design): tai reiškia įmonės žinias, patirtį ir filosofiją apie tai, kaip drabužis turėtų būti pritaikytas, kad veiktų dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

 • ALS(ASSOS Layering System): Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.

 • Medžiaga 80 % poliamidas, 20 % elastanas

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės