Meniu
0
Norai

3T Primo Sram Apex XPLR AXS 1x12 Gravel dviratis | Grey

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: 3T
Likutis: Turime
3T
Kaina:
3900,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

3T Primo Sram Apex XPLR AXS 1x12 Gravel dviratis | Grey


image1

3T Primo: Aero Gravel pradininkas

"3T Primo" yra pirmasis pasaulyje aerodinaminis Gravel dviratis, kuriame sumaniai suderintas plento dviračio greitis ir kalnų dviračio tvirtumas. Šis išskirtinis dviratis sukonstruotas taip, kad galėtų puikiai važiuoti bet kokia danga - nuo lygaus asfalto iki sudėtingų kalnų takų. Dviratis pritaikytas įvairiems padangų dydžiams - nuo plonų plento padangų iki tvirtų 54 mm kalnų padangų - ir užtikrina optimalų veikimą bet kokiomis važiavimo sąlygomis.

Pagrindinės savybės:

  • Universalus dizainas: "Primo" galima pritaikyti įvairių dydžių padangoms, todėl jis neįtikėtinai lengvai pritaikomas ir gali pasiekti didelį greitį įvairiose vietovėse.
  • Pažangi rėmo technologija: Rėmas pagamintas iš vienakrypčio anglies pluošto, todėl yra ne tik lengvas, bet ir itin standus, o tai užtikrina tvirtumą, reikalingą įveikti sunkias vietoves, kartu išlaikant pelnto dviračio jautrumą.
  • Didelio našumo grupė: Dviratis turi "SRAM Rival AXS 1x" grupę, 12 pavarų elektroninę pavarų sistemą, kuri suderina efektyvumą ir paprastumą už patrauklią kainą.
  • Optimalus standumas: Dviratis pasižymi tvirta miniklio veleno sritimi, kuri padidina bendrą dviračio tvirtumą ir efektyvumą, ypač pastebimą važiuojant sudėtingomis trasomis.
  • Elegantiškas trosų pravedimas: Vidinis trosų pravedimas užtikrina estetišką išvaizdą ir apsaugo trosus nuo aplinkos veiksnių ir galimų pažeidimų.
  • Apdovanojimus pelnęs dizainas: Exploro Primo" naujoviškas dizainas pelnė daugybę apdovanojimų, pabrėžiančių jo išskirtinį universalumą ir visapusišką našumą.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Unidirectional pre-preg carbon, High-modulus/high-strength performance blend layup
Šakė 3T Fango
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės Sram Apex AXS
Galinis pavarų perjungėjas Sram Apex XPLR AXS Max 44T
Kasetė 12-speed Sram Apex XPLR AXS 11-44T
Švaistikliai Sram Apex AXS Wide or FSA Omega BB386EVO depending on availability, 40T/42T chainring (S: 170mm - M&L: 172,5mm -XL: 175mm)
STABDŽIAI
Stabdžiai Sram Apex AXS Hydraulic Disc w/ Sram 160mm rotor
RATAI / PADANGOS
Ratai Fulcrum Rapid Red 900, 700c, tubeless ready (upgrade to 3T Discus 45|40 , 45|32 , Plus i28 possible)
Padangos Pirelli Cinturato Gravel M 700x40
VAIRAS / BALNELIS
Vairas 3T Superergo Pro bar (S: 40cm - M&L: 42cm - XL: 44cm)
Vairo iškyša APTO STEALTH (S:80mm -M:90mm - L: 100mm - XL:110mm)


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės