Meniu
0
Norai

Zipp Vuka Clip with Alumina Evo 110 High Extensions dviračio aerobarai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 006618181002
Gamintojas: Zipp
Zipp
Kaina:
129,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Zipp Vuka Clip with Alumina Evo 110 High Extensions dviračio aerobarai

ZIPP VUKA TRIATHLON CLIP WITH BAR-EXTENSIONS
The VukaClip is all about providing the ultimate in fit, security and adjustability for you to be faster and more efficient in your triathlon or time-trial aero position at an affordable price. Redesigned to be easier to set up and adjust. The VukaClip is available with an above-bar or below-bar mounting system for achieving an optimized aero position. The VukaClip also has a large redesigned armrest to reduce pressure points and increase comfort. The VukaClip is made with the industry standard 22.2mm clamp diameter for maximum versatility, making it compatible with Vuka Alumina extensions, the Vuka Carbon Extensions as well as most extensions on the market. The VukaClip is not sold separately.

- Fit, security and adjustability
- Above-bar or below-bar mounting system
- Compatible with most extensions
 • Use: Triathlon
 • Bar Clamp Diameter: 31.8mm
 • Extension clamp diameter: 22.2mm
 • Shifter fitment: Plug Style
 • Length: 360mm
 • Rise:
  • Evo70: 70mm
  • Evo110: 110mm
 • Internal cable routing: Yes

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės