Meniu
0
Norai

Zipp Service Course 31.6 balnelio iškyša | 20mm Offset

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Zipp
Zipp
Kaina:
53,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Zipp Service Course 31.6 balnelio iškyša | 20mm Offset

ZIPP ALUMINIUM SEAT POST SERVICE COURSE 2021
Zipp’s Service Course seatpost is light weight and strong for security and designed to offer a precise fit at an affordable price. It also provides easy tool access to the downward facing bolt for easy setup and micro adjustments after it’s mounted. Better fit means better performance to make you faster. An out-ofposition saddle means wasted energy with every pedal stroke. The secure, low-profile clamp allows the saddle to slide farther back along the rails, and with 0 and 20mm setback options, it’s possible for nearly any rider to achieve the perfect fit. For high strength, low weight, and efficient use of every gram, the shaft and head are not bonded but are 3D-forged from 6061 aluminum. The Service Course seatpost is 350mm in length.

FEATURES:
- Bead blast black finish with updated Zipp cosmetics
- 2-bolt adjustability
- 0 and 20mm offset versions
- 3D-forged from 6061 aluminum
- 350mm in length
- Available in 27.2 or 31.6mm diameters
- Fits all common saddle rail types
- Lifetime warranty

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės