Meniu
0
Norai

Zipp Service Course SL 25.4 balnelio iškyša | 20mm Offset

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Zipp
Likutis: Turime
Zipp
Kaina:
159,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 3 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Zipp Service Course SL 25.4 balnelio iškyša | 20mm Offset

ZIPP ALUMINIUM SEAT POST SERVICE COURSE SL 2021
The carbon Service Course SL seatpost is specifically tuned to be more shock absorbing than the “comfort” seatposts on the market, while still passing our strict internal MTB strength test. Flex engineered into the light weight carbon tube keeps the rider comfortable over any terrain. Better fit means better performance, and if your saddle is out of position, you’ll waste energy with every pedal stroke. The secure, two-bolt clamp makes for easy micro-adjustments of saddle position, and the head has been redesigned for maximum bolt head accessibility. With 0 and 20mm setback options, it’s possible for nearly any rider to achieve the perfect fit, and the clamp works with all saddle rail types.

FEATURES:
- Updated distinctive Zipp cosmetics
- Unidirectional carbon tube designed for optimal compliance on all road surfaces
- 25.4, 27.2, 31.6mm diameters
- 0 and 20mm setbacks
- Two bolt aluminum clamp for ease of adjustability and security
- Lifetime warranty

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės