Meniu
0
Norai

USWE Shape-Shift hidracijos pūslė | 2500ml

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 101201
Gamintojas: USWE
USWE
Kaina:
45,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

USWE Shape-Shift hidracijos pūslė | 2500ml


"Compact" yra naujoviška dvipusė vandens pūslė, specialiai suprojektuota forma, kad puikiai tilptų į kuprines. Pagaminta iš patvaraus termoplastinio poliuretano (TPU), ši pūslė užtikrina saugų ir patogų hidravimą, nes turi 45 laipsnių "Blaster" įkandimo vožtuvą, lengvai naudojamą greitąją jungtį su "Plug-n-Play" funkcija ir lankstų, nesilankstantį "Hydraflex" gėrimo vamzdelį.

Pagrindinės savybės:

  • Lengva priežiūra: Pūslė yra dvipusė, todėl ją labai paprasta išvalyti ir išdžiovinti, o tai pagerina higieną ir patogumą naudoti.
  • Efektyvus dizainas: Patentuota plati slankiklio anga, kuri leidžia greitai pripildyti vandenį ir užtikrina sandarumą, kad būtų išvengta bet kokio išsiliejimo.
  • Aukštos kokybės konstrukcija: RF siūlės užtikrina geresnį molekulinį sukibimą, todėl yra ilgaamžės ir patvarios.
  • Sveikatos ir saugos standartai: Joje nėra BPA ir PVC, ji pagaminta iš FDA ir ES patvirtintų medžiagų, todėl ją saugu naudoti kasdien.
  • Papildomos funkcijos: Galima plauti indaplovėje, kad būtų lengva valyti, ir natūraliai apsaugo nuo grybelio, neleidžia kauptis pelėsiui.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės