Meniu
0
Norai

SRAM Red eTap AXS Aero Kit 1x12-speed

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 007918078002
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
1219,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Red eTap AXS Aero Kit 1x12-speed

SRAM RED ETAP AXS KIT AERO
New SRAM RED eTap AXS™ is much more than an evolution. It's a revolution. We created a groupset that's as capable as today's riders and the bikes that they choose. It offers more range, a smoother gear progression, and the simplicity of eTap® shift logic—so that you're always in the right gear. AXS™ allows you to easily personalize the groupset right from your phone and enable your choices while riding. Orbit™ technology offers next-level chain management for all the places a drop bar bike can go. Add exceptional disc brake performance from our award-winning HRD platform, and it’s true innovation, for true advancement.

- Delivery:
1x Rear derailleur, short cage (including battery)
2x 650 mm blips
2x 650 mm clics
1x Blip box
1x Charger
1x USB stick
1x Quick Start Guide

  • Use: Road
  • Group: Red eTap AXS
  • Gears: 12-speed
  • Compatible chain: SRAM 12-speed flat top chains
  • Compatibility: SRAM 12-fold cassettes

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės