Meniu
0
Norai

Specialized Tarmac SL6 Sport plento dviratis | Lagoon Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
2549,00€ 3499,00€ -27% Paskutinė prekė!
Specialized Tarmac SL6 Sport plento dviratis | Lagoon Blue Specialized Tarmac SL6 Sport plento dviratis | Flo Red
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Tarmac SL6 Sport plento dviratis | Lagoon Blue

Tai dviratis, skirtas visiems - nuo Grand Tours iki vietinio Grand Fondo, o dėl iš pagrindų pakeisto dizaino, didelės dozės aerodinaminių savybių ir, žinoma, diskinių stabdžių, Specialized "išsamiausias lenktyninis dviratis" tapo dar išsamesnis.

Pirmiausia skirtas lenktynininkui™

Septyni skirtingi dydžiai su tuo pačiu suderintu važiavimu. Mokslininkai, kruopščiai tikrinantys kiekvieną storį ir formą, karštai besiginčijantys dėl standumo tikslų ir valdymo meistriškumo, tarsi turėtų savo UN modelį, tačiau to niekada nepastebėsite važiuodami Tarmac. Tiesiog jausite, kad važiuojate tobulu dviračiu.

Dviratis iš 500 dalių

Šį anglies pluošti sluoksnį papildė dar 200 detalių. Kodėl? Paskutinis Tarmac sluoksnis buvo sudėtingiausias iš visų, kuriuos kada nors Specialized yra sukūrę, tačiau čia esantis papildomas sudėtingumas suteikė daugiau galimybių sumažinti gramų kiekį ir sureguliuoti važiavimą. Galų gale, jūs nusipelnėte geriausio pasaulyje važiavimo, o Specialized darbas - padaryti viską, kad jį suteiktų.

Niekas kitas nesiimtų tokių veiksmų

Specialized tiesiogine prasme tikrina kiekvieną gaminamo rėmo dydžio anglies pluošto sluoksnį, kad užtikrintų, jog galutiniame gaminyje būtų pasiekti visi keliami našumo tikslai. Šis procesas yra absurdiškai detalus, nes tai, kas tinka 49 cm ilgio ratui, netinka 61 cm ilgio ratui. Taigi, kad užtikrintumėte tobulą važiavimą, kiekvienam rėmui sudaromas unikalus sluoksnių išdėstymo planas, kuriame skiriasi sluoksnių išdėstymas, orientacija, medžiagos kiekis tam tikrose vietose, o kartais net išskirtinis pačios anglies storis ir tipas.

40 kilometrų, 45 sekundėmis greičiau

Aerodinamika yra svarbiausias dalykas, kurį gali padaryti, kad būtumėte greitesni, todėl pusę metų Specialized technologai ją tobulino visur, kur tik galėjo. Daugiau aerodinaminio sluoksnio reiškia mažiau auksinio Tarmac pojūčio, jį sumažino. Dabar gaunate tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių - Tarmac, kuris yra toks pat aerodinaminis kaip ir pirmasis Venge.

Aero teorija

Tarmac aerodinamikos kūrimas vyko šešis mėnesius, tačiau kuriant Tarmac buvo pasitelktos daugiau nei šešerių metų žinios, taip pat daugybės aerodinamikos projektų duomenys, realaus pasaulio bandymai ir skaičiavimo skysčių dinamika. Galiausiai buvo atrastos trys sritys, kuriose galėjo nemokamai padidinti aerodinaminį efektą - nauja šakės forma, nuleistos sėdynės atramos su aerodinaminiais vamzdeliais ir D formos sėdynės statramstis bei sėdynės vamzdis. Rezultatas? Dviratis, kuris, palyginti su kitais tos pačios svorio kategorijos lengvaisiais dviračiais, 40 kilometrų nuvažiuoja maždaug 45 sekundėmis greičiau.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Tarmac SL6, FACT 9r carbon, Rider-First Engineere d™, threaded BB, clean routing, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
Šakė FACT carbon, 12x100mm thru-axle, flat-mount disc
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės Shimano 105 R7020 hydraulic disc
Priekinis pavarų perjungėjas Shimano 105 R7000, braze-on
Galinis pavarų perjungėjas Shimano 105 R7000-GS, medium cage
Kasetė Shimano 105 R7000, 11-speed, 11-30t
Grandinė KMC X11 Extra Lightweight, 11-speed
Švaistikliai Shimano 105 R7000, HollowTech 2, 11-speed, 50/34T
Centrinės ašies guoliai Shimano Threaded BSA BB
STABDŽIAI
Stabdžiai Shimano 105 R7070, hydraulic disc
RATAI / PADANGOS
Ratai DT Swiss R470 rim, 20mm internal width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples. DT Swiss R470 rim, 20mm internal width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, alloy freehub body, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples.
Padangos Turbo Pro, 60 TPI, folding bead, BlackBelt protection, 700x26mm
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized Shallow Drop, 6061, 70x125mm, 31.8mm clamp
Vairo iškyša Specialized, 3D-forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise
Balnelis Body Geometry Power SportTOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės