Meniu
0
Norai

Specialized Stumpjumper Alloy kalnų dviratis / Satin Redwood

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
2250,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Stumpjumper Alloy kalnų dviratis / Satin Redwood


Jis pakyla ir įsibėgėja, tarsi turėtų variklį, leidžiasi žemyn su pasitikėjimu ir įveikia visas įmanomas trasos sąlygas. Dar niekada nebuvo tokio lengvo, efektyvaus ir pajėgaus dviračio.

KONTROLĖS GEOMETRIJA

Didelė kabina padeda sukoncentruoti dviratį, todėl pagerėja trauka ir posūkių valdymas. Dėl žemo apatinio laikiklio, laisvo priekinio vamzdžio kampo ir mažesnio šakės nuokrypio dviratis stabilus važiuojant nelygiu paviršiumi. Status sėdynės vamzdis optimizuoja galios atidavimą ir balansą lipant į kalną. Trumpos grandinės atramos užtikrina judrumą.

REGULIUOJAMA GEOMETRIJA

Jei norite patobulinti valdymą pagal savo stilių ir reljefą, paprasčiausiai perjunkite "FlipChip" ant galinio amortizatoriaus ąselės, kad pakeistumėte apatinio laikiklio aukštį 7 mm. Žemas ir laisvas kampas užtikrina didesnį stabilumą, o aukštas ir status - veržlesnį važiavimą.


NIEKO NĖRA LENGVESNIO IR STANDESNIO

Rėmas yra dviračio pagrindas. Jis yra valdymo ir efektyvumo šaltinis, todėl yra svarbiausias bet kokių rimtų pastangų mažinti svorį elementas. Visas Stumpjumper rėmar sveria neįtikėtinus 2420 g.

PASIRUOŠĘ VISKAM

SWAT durys - tai anglies pluošto konstrukcijos ir erdvės optimizavimo šedevras, užtikrinantis, kad būsite pasiruošę bet kokiam keliui. Patogiai ir švariai į rėmo krepšelį sutalpinsite viską - nuo atsarginių kamerų ir CO2 kasečių iki vėjo striukės ir banano.

130 mm "Rx-Tuned" reguliuojamos galinės pakabos eiga užtikrina gyvybingą ir subalansuotą važiavimą, tačiau sugeba atlaikyti didelius smūgius, kaip joks kitas vidutinės eigos dviratis. Dėl progresyvaus sverto santykio ir švelniai progresyvios spyruoklės derinio pirmuosius du trečdalius važiavimo trasoje jaučiamas žaismingas ir veržlus važiavimas, o vėliau, dėl didėjančios spyruoklės, puikiai valdomos smūgių jėgos ir atsparumas nusileidimui didelių įvykių metu.


Specialized inžinierių komanda naktimis nemiega galvodama, kaip pagerinti pakabos veikimą. Kurdami Stumpjumper, jie pritaikė visus galutines pakabos charakteristikas lemiančius aspektus - kinematiką, sverto kreives, amortizaciją ir spyruoklių normas - taip, kad jie veiktų darniai ir užtikrintų itin kontroliuojamą, jautrų ir tikslų važiavimą, kuris suvaldytų smūgius taip, kaip dviratis su daug didesne eiga.


RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Alloy chassis and rear-end, asymmetrical design, 29 Trail Geometry, horst pivot BB adjustment, threaded BB, 12x148mm dropouts, sealed cartridge bearing pivots, replaceable derailleur hanger, 130mm of travel
Šakė RockShox 35 Silve r, Solo Air, 44mm offset, rebound adjust, TurnKey lockout, 15x110mm Boost™ Maxle® Lite thru-axle, 140mm of travel
Galinis amortizatorius X-Fusion 02 Pro RL, Rx Trail Tune, rebound adjust, lockout S1:190x42.5mm, S2-S6: 190x45mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM SX Eagle, trigger, 12-speed
Galinis pavarų perjungėjas SRAM SX Eagle, 12-speed
Kasetė SRAM NX Eagle, 12-speed, 11-50t
Grandinė SRAM SX Eagle, 12-speed
Švaistikliai SRAM SX Eagle, DUB, S1:165mm, S2-S5: 170mm, S6: 175mm
Dantratis 30T
Centrinės ašies guoliai SRAM Powerspline
STABDŽIAI
Stabdžiai Tektro Gemini Comp, hydraulic disc, resin pad, 200mm Tektro Gemini Comp, hydraulic disc, resin pad, 180mm
RATAI / PADANGOS
Stebulė Alloy, sealed cartridge bearings, 15x110mm thru-axle, 28h Alloy, sealed cartridge bearings, 12x148mm thru-axle, 28h
Padangos Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® compound, 29x2.3" Purgatory, GRID Casing, GRIPTON® compound, 29x2.3"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized, 6061 alloy, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 30mm rise, 800mm width
Vairo iškyša Alloy Trail Stem, 35mm bar bore
Balnelis Body Geometry Bridge Saddle, steel railsVisos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės