Meniu
0
Norai

GripGrab Merino Bamboo 1/2 Zip termo marškinėliai | Grey

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
104,95€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Merino Bamboo 1/2 Zip termo marškinėliai | Grey

Šis dviejų natūralių audinių derinys padės jums puikiai jaustis žiemą, o šaltomis dienomis gali būti naudojamas kaip vidurinis sluoksnis.

"GripGrab Merino Bamboo 1/2 Zip" marškinėliai - tai prabangus žiemos sluoksniavimas. Unikalus dviejų sluoksnių audinys, kuriame merino vilnos išorė ir bambuko vidus, sukuria itin minkštą, neįtikėtinai pralaidų orui ir gerai izoliuojantį pagrindinį sluoksnį. Šie du natūralūs audiniai pasižymi išskirtiniu temperatūros reguliavimu ir drėgmės šalinimu, todėl jie užtikrins komfortą net ir sunkiai dirbant žiemos mėnesiais. Aukšta apykaklė užtikrina papildomą šilumą ir apsaugą, tačiau kai reikia išsivėdinti, 1/2 ilgio užtrauktukas leidžia lengvai prasivėdinti. Tai jūsų slaptas ginklas važinėjant dviračiu žiemą ir užsiimant įvairia žiemos veikla šaltaisiais mėnesiais.

  • Minkštas ir patogus audinys
  • Izoliacinė medžiaga
  • Kvėpuojantis
  • Nuo kvapo saugantis audinys
  • Merino vilnos ir bambuko audinio mišinys

Medžiagos
Išorė:
Sudėtis: 100% Merino vilna
Vidinis:
Sudėtis: 100% viskozė

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės