Meniu
0
Norai

Assos UMA GT Wind C2 moteriška striukė nuo vėjo | Optic Yellow

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
140,00€
Assos UMA GT Wind C2 moteriška striukė nuo vėjo | Black Series Assos UMA GT Wind C2 moteriška striukė nuo vėjo | Optic Yellow Assos UMA GT Wind C2 moteriška striukė nuo vėjo | Moon Sand
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos UMA GT Wind C2 moteriška striukė nuo vėjo | Optic Yellow


Uma GT Wind C2 – tai lengvai nešiojama striukė, tobulai tinkantis visų metų laikams. Šis modelis yra atnaujintas, kad suteiktų dar didesnį komfortą: su elastingais įsiuvais šonuose ir po rankovėmis bei švelnesne medžiaga, kuri apsaugo nuo vėjo. Dėka šių naujovių, švarkas puikiai priglunda prie kūno, sumažindamas bet kokį nepageidaujamą triukšmą vėjyje, tuo pačiu užtikrindamas, kad nebūtumėte apsupti per didelio karščio.

Jo ypatybė – itin lengvas ir kompaktiškas dizainas, kurį galima susidėti į marškinėlių kišenę, tad striukė visada būtų po ranka, kai reikia papildomos apsaugos.

Priekis pagamintas iš Breaker medžiagos, užtikrinančios apsaugą nuo vėjo ir nedidelio lietaus, o šonuose ir rankovėse esančios Sens Super medžiagos suteikia papildomo kvėpavimo ir lankstumo. Tai užtikrina, kad net ir intensyvaus važiavimo metu išliktumėte sausas.

Striukė yra suprojektuota siekiant aerodinamiškumo ir komforto, kurios paslaptis – išmanus siūlių išdėstymas, mažinantis trintį ir užtikrinantis sklandų prigludimą prie kūno, leidžianti jaustis laisvai kiekviename važiavime.

Patogumą, lankstumą ir apsaugą garantuojanti UMA GT Wind C2 striukė yra tai, ko reikia kiekvienam dviratininkui.


Assos_new_Velonova

Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 90 % poliamidas, 10 % elastanas

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

  • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

  • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

  • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

  • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

  • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

  • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

  • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

  • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

  • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

  • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės