Meniu
0
Norai

Assos Uma GT Winter Evo moteriška striukė | blackSeries

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
260,00€
Assos Uma GT Winter Evo moteriška striukė | blackSeries Assos Uma GT Winter Evo moteriška striukė | torpedoGrey Assos Uma GT Winter Evo moteriška striukė | Fluo Yellow Assos Uma GT Winter Evo moteriška striukė | Stone Blue
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Uma GT Winter Evo moteriška striukė | blackSeries


Supaprastinta, regularFit žieminė striukė, kurioje NEOS softshell tekstilės ir vilnos RX mišinys užtikrina tikslingą apsaugą, šilumą ir pralaidumą orui šaltomis žiemos važiavimo sąlygomis.

Sukurta atsidavusiems dviratininkams, kurie mėgsta važinėti lauke ištisus metus, su strategiškai išdėstytomis tekstilės medžiagomis, optimizuotomis ne tik apsaugai ir komfortui šaltomis žiemos sąlygomis, bet ir jūsų priekinei kūno padėčiai ant plento dviračio. Daugeliu žiemos sąlygų ją derinkite su žieminiu sluoksniu. Jei norite papildomos izoliacijos, derinkite su po ja esančiu "Ultraz Winter Skin" sluoksniu. 

Technologijos

 • NEOS Medium: Patentuota, trijų sluoksnių, vėjo nepraleidžianti ir labai pralaidi orui minkšto apvalkalo medžiaga su priklijuota PU membrana, užtikrinančia papildomas vandenį atstumiančias savybes. Svoris: 340 g/m2; pralaidumas orui: MVP 14 600 g/m2/24 val: > 10 000 mm; elastingumas: tempiamas iš 4 pusių

 • NEOS Light: Patentuota, trijų sluoksnių, vėjo nepraleidžianti ir labai pralaidi orui minkšto apvalkalo medžiaga su priklijuota PU membrana, suteikiančia papildomų vandenį atstumiančių savybių. Svoris: 270 g/m2; pralaidumas orui: MVP: 27 000 g/m2/24 val: > 10 000 mm; elastingumas: tempiamas iš 4 pusių

 • RX: Išdidintas dvipusio tempimo metmenų trikotažas, skirtas drėgmei nuvesti ir suteikti lengvą izoliacinį efektą.

 • Visos trys kišenės sutvirtintos elastingo audinio intarpais, kurie veikia kaip "dangteliai", apsaugantys asmeninius daiktus nuo iškritimo ir suteikiantys dar daugiau saugumo ir stabilumo

 • Viso ilgio užtrauktukas: Lengvas, per visą ilgį užsegamas "Camlock" užtrauktukas leidžia lengvai reguliuoti temperatūrą

 • Raglaninis kirpimas: Rankovių konstrukcija, kai rankovių skydeliai tęsiasi iki pat kaklo be tradicinės peties siūlės, todėl suteikiama didesnė judėjimo laisvė.

 • RegularFit
  Kūno formą atitinkanti sportinė striukė, kuri yra šiek tiek mažiau agresyvi nei ASSOS lenktyninė striukė "RacingFit". Geriausia iš abiejų pasaulių - dėvėjimo patogumas ir greitis susilieja. Pusiausvyra tarp labiau suspaudžiančio "RacingFit" ir laisvesnio "ComfortFit".

 • AEPD (išplėstinis ergonominių modelių projektavimas)
  Ženklas, reiškiantis įmonės žinias, patirtį ir filosofiją, kaip drabužis turi būti pritaikytas, kad veiktų dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"

 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema)
  Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes ir protingai izoliuojant per aktyvų sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.


Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 51 % poliamidas, 30 % poliesteris, 19 % elastanas

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės