Meniu
0
Norai

Assos TRIATOR SS Speed vyriškas triatlono kostiumas | Adamant Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
301,00€ 430,00€ -30%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos TRIATOR SS Speed vyriškas triatlono kostiumas | Adamant Blue


Trumpų rankovių kostiumas, kuriuo ASSOS plento sporto patirtis perkeliama į multisporto lenktynes. Integruotos ledo kišenės, antros odos greitis ir viso kūno atrama užtikrina visišką komfortą ir našumą ilgiausių ir sunkiausių pastangų metu.

Lyginant su NS Summer Speedsuit, šioje versijoje yra kišenės ledui viršutinėje priekinėje ir nugaros dalyse, dvigubas užtrauktukas per visą ilgį ir papildoma apsauga nuo UV spindulių dėl trumpų rankovių. Šios detalės sukurtos išbandžius prototipus su daugkartiniais Ironmano čempionais - sportininkais, kurie žino, kas yra svarbiausia norint išlikti vėsiam, patogiam ir palaikomam ištisas valandas.

Technologijos 

 • Ledo kišenės: Šios plokščiai prigludusios kišenės yra optimaliai išdėstytos ties viršutine nugaros dalimi ir krūtine, todėl jose galima saugiai laikyti ledą, neprarandant aerodinamikos.

 • Dvigubos kišenės: Kišenės su medžiaginiais atvartais, idealiai išdėstytos išilgai apatinės nugaros dalies, kad būtų lengvai pasiekiamos važiuojant ar bėgant.

 • Dvigubas slankiojantis užtrauktukas: temperatūros reguliavimas ir trumpos pertraukėlės dar niekada nebuvo lengvesni su šiuo dviejų krypčių užtrauktuku per visą ilgį.

 • Neapdorotas kirpimas: vientisas aptempimas aplink rankas ir šlaunis, kad audinys ir oda optimaliai ir sklandžiai pereitų. Daugiau komforto ir tiksli atrama su mažesniu spaudimo pojūčiu.

 • TRIATOR intarpas: Trigubas specifinis paminkštinimas su dviem skirtingo storio putų sluoksniais (4 mm priekyje ir 6 mm gale) - ideali pusiausvyra tarp patogaus lankstumo ir tikslingos atramos.

 • 3D waffle: Patentuota trisluoksnė perforuota putplastė įkloto medžiaga, kuri padidina oro pralaidumą ir neturi perteklinio svorio.

 • GoldenGate: Tai patentuota technologija, kuria pertraukiamos siūlės išilgai šoninių pagalvėlės plokščių, todėl šioje jautrioje, nuolat judančioje srityje padidėja trimatė judėjimo laisvė.

 • RegularFit: Optimizuotas visiškam komfortui važiuojant, laisvesnio kirpimo nei antrosios odos "RacingFit".

 • AEPD (išplėstinis ergonominių modelių projektavimas)
  Ženklas, reiškiantis bendrovės žinias, patirtį ir filosofiją, kaip drabužis turi būti pritaikytas, kad veiktų dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema)
  Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes ir protingai izoliuojant per aktyvų sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.

Medžiaga 41% poliamidas, 32% poliesteris, 27% elastanasKai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės