Meniu
0
Norai

Assos Mille GTO c2 LS vyriški marškinėliai / Yumi Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
216,00€ 270,00€ -20%
Assos Mille GTO c2 LS vyriški marškinėliai / Yumi Blue Assos Mille GTO c2 LS vyriški marškinėliai / Rock Grey
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Mille GTO c2 LS vyriški marškinėliai / Yumi Blue

Assos pažangiausia MILLE marškinėlių platforma su ilgomis rankovėmis, kurios apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, "Cold Black" technologija, skirta šiltesnėms temperatūroms ir esant vidutinio klimato sąlygoms vėlyvą pavasarį ar ankstyvą rudenį.

MILLE GTO marškinėlis ilgomis rankovėmis yra savęs rėmimo ir funkcinės elegancijos įsikūnijimas. Pagrindinis kūno audinys yra iš tos pačios itin minkštos tekstilės, kuri naudojama modeliui trumpomis rankovėmis, o šviesą atspindinčios juostelės virš kišenių padidina matomumą vėsiomis, prasto apšvietimo sąlygomis, kai jums geriausiai tinka papildoma apranga. Rankovės pagamintos iš "Push Pull" tekstilės, kurioje įdiegta "Cold Black" technologija, aktyviai vėsinanti esant aukštesnei temperatūrai.

Ypatybės:

 • LouvreTec: įsiūtos rankovės ir iškirptė ties apykakle pašalina medžiagos perteklių, kad nesusitrauktų ir nesusiraukšlėtų per krūtinę.
 • Marškinėlių rankovėse, apačioje ir prie užtrauktuko nėra pereinamųjų briaunų ir išlaikomos švarios, elegantiškos linijos visoje marškinėlių konstrukcijoje.

 • Be trijų "Triple Ramp" kišenių, kuriose važiavimo reikmenys patogiai saugomi važiavimo metu, yra ir užtrauktuku užsegama kišenė, į kurią galima susidėti vertingus daiktui.

 • RegularFit: Pusiausvyra tarp labiau suspaudžiančio "RacingFit" ir laisvesnio "ComfortFit".

 • AEPD: (angl. AEPD - Advanced Ergonomic Pattern Design): tai reiškia įmonės žinias, patirtį ir filosofiją apie tai, kaip drabužis turėtų būti pritaikytas, kad veiktų dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

 • ALS (ASSOS Layering System): Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.

Medžiaga: 61% poliesteris, 23% poliamidas, 16% elastanas.

Techninės savybės
Spalva Blue

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės