Meniu
0
Norai

Assos Mille GTC c2 vyriški marškinėliai | Black Series

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
130,00€
Assos Mille GTC c2 vyriški marškinėliai | Schwarzwald Green Assos Mille GTC c2 vyriški marškinėliai | torpedoGrey Assos Mille GTC c2 vyriški marškinėliai | Black Series Assos Mille GTC c2 vyriški marškinėliai | Pruxian Blue Assos Mille GTC c2 vyriški marškinėliai | Genesi Blue Assos Mille GTC c2 vyriški marškinėliai | Millennio Ocher
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Mille GTC c2 vyriški marškinėliai | Black Series


MILLE GTC marškinėliai suteikia tobulą derinį tarp TRAIL įrangos patvarumo ir MILLE GT modelių, įkvėptų plento dviračių sporto, ypatybių. Jei Gravel dviračių sportas yra tarsi mišinys tarp kalnų ir plento dviračių sporto, tai šie marškinėliai yra būtent tam skirti.

Gravel dviračių sportas kelia unikalius reikalavimus įrangai, todėl Assos pasitelkė geriausias plento ir kalnų aprangos savybes. Pasirinko patvarų, lengvą ir kvėpuojantį audinį, kuris užtikrina judesių laisvę. Rezultatas – hibridinis sprendimas, puikiai tinkantis ilgalaikiam žvyrkelio važiavimui ar daugiadienėms dviračių išvykoms.

Pagrindinis audinys, Triangle, pasiskolintas iš TRAIL marškinėlių. Jo susipynusi struktūra suteikia horizontalų tamprumą, leidžiantį laisvai judėti, tuo pačiu išlaikant vertikalų stabilumą. Nepaisant itin minkšto pojūčio, audinys suteikia UPF 35 apsaugą. Sens ST audinys prideda minkštą, drėgmę valdančią savybę viduje, ties apykakle ir rankogaliais.

Sukurti įprastu regularFit kirpimu, šie marškinėliai yra pritaikyti prie dviračių kelionių ir turizmo, užtikrinant komfortą ir nevaržomus judesius tiek ant dviračio, tiek nuo jo nulipus.

Užsegama šoninė kišenė saugiai laiko asmeninius daiktus, leidžiant jums visiškai susikoncentruoti į kelionę.


Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 81% poliamidas 5% elastanas 14% poliesteris

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

  • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

  • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

  • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

  • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

  • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

  • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

  • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

  • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

  • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

  • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės