Meniu
0
Norai
Assos Equipe RSR Superleger s9 vyriški marškinėliai | Ultra Violet Assos Equipe RSR Superleger s9 vyriški marškinėliai | Ultra Violet Assos Equipe RSR Superleger s9 vyriški marškinėliai | Ultra Violet Assos Equipe RSR Superleger s9 vyriški marškinėliai | Ultra Violet Assos Equipe RSR Superleger s9 vyriški marškinėliai | Ultra Violet Assos Equipe RSR Superleger s9 vyriški marškinėliai | Ultra Violet
+2

Assos Equipe RSR Superleger s9 vyriški marškinėliai | Ultra Violet

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
145,00€
Assos Equipe RSR Superleger s9 vyriški marškinėliai | Holy White Assos Equipe RSR Superleger s9 vyriški marškinėliai | Torpedo Grey Assos Equipe RSR Superleger s9 vyriški marškinėliai | Ultra Violet
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Equipe RSR Superleger s9 vyriški marškinėliai | Ultra Violet


Pristatome revoliucinį marškinėlių dizainą, sukurtą pralenkti konkurenciją tiek greičio, tiek komforto srityje – idealiai tinkamus ne tik įnirtingoms lenktynėms, bet ir iššūkių kupinoms treniruotėms ar intensyviems pratimams ant treniruoklio. Ši aukščiausios klasės įranga, pritaikyta net ekstremaliausioms karščio sąlygoms, yra tikras inžinerijos šedevras.

Jeigu galutinis tikslas yra sumažinti svorį, nepažeidžiant efektyvumo, šie marškinėliai yra žingsnis į priekį link finišo. Sveriantys vos 82g M dydžio atveju, jie yra net 35% lengvesni už Assos standartinius WorldTour marškinėlius. Jų efektyvumas buvo išbandytas aukščiausio lygio varžybose, o tobulinimas atliktas remiantis profesionalių dviratininkų grįžtamuoju ryšiu. Tokie lengvi, kad rekomenduojame naudoti saulės kremą, kai dėvite juos lauke.

Technologijos

Hill Rombo – naujasis, lengviausias marškinėlių pagrindinis audinys, kurį Assos kada nors naudojo. Šis audinys, dėl savo unikalios struktūros, maksimaliai padidina kvėpavimą ir aušinimą. Superlengvas tinklelis garantuoja, kad galinė kišenė išliktų prigludusi, net pilnai pakrauta.

Konstrukcija ir pritaikymas: šie marškinėliai, sukurti remiantis pasaulinio turo standartais, suteikia neprilygstamą prigludimą ir aerodinamiką dėka RacingFit modelio. Jų unikali be užtrauktuko konstrukcija suteikia nepriekaištingą prigludimą, leidžiantį jums jaustis tarsi antra oda.

Raw-Cut rankovės: šalinant bet kokius perėjimus ant rankovių, sumažinamas oro pasipriešinimas ir optimizuojama marškinėlių aerodinamika.

Viena kišenė: praktiška ir talpi, ši kišenė sugeba talpinti viską, ko reikia ilgose išvykose – nuo telefono iki energetinių gelių ir net vėjo liemenės, kurią rekomenduojama turėti šaltoms nusileidimų akimirkoms.

Šie marškinėliai ne tik pagerins jūsų važiavimo patirtį, suteikdami aiškų pranašumą ir nepalyginamą komfortą, bet ir leis jums jaustis ir atrodyti kaip tikram profesionalui kiekvienoje kelionėje.


Assos_Velonova
Assos_new_Velonova
Assos_2024_Velonova

Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 78% poliesteris, 14% elastanas, 8% poliamidas

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

  • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

  • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

  • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

  • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

  • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

  • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

  • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

  • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

  • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

  • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės