Meniu
0
Norai

Assos EQ RS Clima Capsule Targa striukė nuo lietaus / Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
208,00€ 260,00€ -20%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos EQ RS Clima Capsule Targa striukė nuo lietaus / Black

Atnaujinta "Targa" versija, sukurta remiantis originalia "WorldTour" išbandyta "Alleycat", turi daugiau antros odos viršutinį skydelį, kuris pagerina aerodinamiką ir kartu užtikrina tokį patį atspindžio lygį bei kvėpuojančią apsaugą nuo oro sąlygų. Lengvi apatiniai skydeliai skatina kvėpavimą, kad intensyvių pastangų metu būtų reguliuojamas asmeninis mikroklimatas.

Savybės

 • Sidabrinė dulksna: Lengva, lengvai pakuojama tekstilė, sudaryta iš plono tinklelio, priklijuoto prie hidrofilinės membranos, pripildytos labai atspindinčių stiklo mikrogranulių. Vėjui atsparus, vandenį atstumiantis audinys padeda reguliuoti kūno temperatūrą kintančiomis sąlygomis.

 • "Yubari": šis itin lengvas, vandeniui atsparus, austas audinys, naudojamas apatinėms priekinėms ir galinėms panelėms, yra itin plonas, minkštas ir tylus.

 • "Push Pull": dilbiams, šoniniams skydeliams ir apykaklei naudojama mūsų ASSOS sukurta "Push Pull" karpinio mezgimo tekstilė, pasižyminti didele apsauga nuo UV spindulių (UPF 50+). Šis plonas, labai pralaidus orui trikotažas, pasižymintis dvipusio tempimo savybėmis, greitai džiūsta ir yra labai patogus.

 • Dviejų sluoksnių apykaklės konstrukcija: Užtikrina papildomą apsaugą, komfortą ir judėjimo laisvę šioje pažeidžiamoje vietoje.

 • Neapdorotas kirpimas: Apatinė dalis yra neapdoroto kirpimo, todėl sukuriamas lygus, aerodinamiškas dizainas, kuris puikiai dera su papildomais sluoksniais.

 • Dvigubas slankiojantis užtrauktukas: Lengvas vėdinimas iš viršaus arba apačios. Tvirtos konstrukcijos, su per dideliais traukimo skirtukais, kad būtų galima intuityviai ir patogiai valdyti pirštinėmis.

 • Šviesą atspindinti juostelė: Plati perforuotos šviesą atspindinčios medžiagos juosta, einanti vertikaliai išilgai nugaros, padidina matomumą.

 • aeroFit: "Assos" aptemptas, į greitį orientuotas karkasas, kuris yra griežtesnis ir labiau suspaudžiantis nei "RacingFit". Gali jaustis suvaržyta, kai važiuojama, bet važiuojant jaučiasi tarsi antra oda.

 • AEPD (Advanced Ergonomic Pattern Design) Ženklas, reiškiantis bendrovės žinias, patirtį ir filosofiją, kaip drabužis turėtų būti pritaikytas veikti dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų ir prigludtų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema) Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes ir protingai izoliuojant per aktyvų sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.

Medžiaga: 53 % poliamidas, 35 % poliesteris, 12 % elastanas

Techninės savybės
Spalva Juoda

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės