Meniu
0
Norai

Assos DYORA RS Spring Fall moteriška striukė | blackSeries

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
315,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos DYORA RS Spring Fall moteriška striukė | blackSeries


Rudenį ir pavasarį šaltesniu metu, kai šilti SS marškinėliai, rankų pašiltinimai ir liemenė nepadeda, sukūrėme supaprastintą vientisą variantą su apsauga nuo vėjo ir integruota ventiliacija. Pavasarį ir rudenį dažniausiai vilkėkite su trumpomis rankovėmis, o šaltesnėmis ir sudėtingesnėmis sąlygomis - su ilgomis rankovėmis, o ant viršaus dėvėkite DYORA RS Spring Fall Aero Gilet.

Technologijos 

 • twinDeck: Dviejų sluoksnių audinio konstrukcija padidina izoliaciją naudojant Push Pull ir Rhombus tekstilės derinį. Naudojama priekiniame skydelyje ir viršutinėje nugaros dalyje.

 • RacingFit: Tai siauresnis ir šiek tiek labiau suspaudžiantis kostiumas nei ASSOS "RegularFit" ir "ComfortFit" variantai. Už važiavimo padėties ribų gali būti gana varžanti, tačiau važiuojant priglunda tarsi antra oda. Tai užtikrina didesnį komfortą ir mažesnį pasipriešinimą.

 • Reflection: Dėl šviesą atspindinčios juostelės ant striukės nugaros būsite geriau matomi esant prastam apšvietimui ir ekstremaliomis oro sąlygomis

 • Prailginta nugara: Pailginta nugara apsaugo apatinę nugaros dalį nuo vandens purslų ir purvo

 • Dviejų krypčių užtrauktukas: Paprasčiausiai pridėkite oro viršuje arba apačioje. Tvirtas dizainas su padidintais užtrauktukais, kad būtų galima intuityviai ir patogiai valdyti pirštinėmis

 • Diffusor: Išskirtinė ASSOS siuvimo konstrukcija, kuri pečių priekyje sukuria dvigubus atspindinčius "vožtuvus", įsiurbiančius vėsų orą ir užtikrinančius papildomą ventiliaciją.

 • Trys kišenės su rampomis: Mūsų sandėliavimo dizainas su trimis medžiaginėmis kišenėmis, optimaliai išdėstytomis taip, kad jas būtų galima lengvai pasiekti; jos pažymėtos spalvomis ir turi mikroperforuotą lipnią juostą, užtikrinančią matomumą

 • AEPD (išplėstinis ergonominių modelių projektavimas)
  Ženklas, reiškiantis bendrovės žinias, patirtį ir filosofiją, kaip drabužis turi būti pritaikytas, kad veiktų dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema)
  Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes ir protingai izoliuojant per aktyvų sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.


Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 38% poliesteris, 26% poliamidas, 20% polipropilenas, 16% elastanas

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės