Meniu
0
Norai

S-Works Evade šalmas / Hyper Green

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
199,00€ 329,00€ -40%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Evade šalmas / Hyper Green

Bendradarbiaudami su MIPS tyrėjais pristatėme MIPS SL - naują, itin lengvą ir itin patogią MIPS versiją, kurią galima naudoti tik "Specialized" šalmuose. Naudodami MIPS SL, MIPS technologiją iš esmės integravome į patį šalmo paminkštinimą. Minimalistinė MIPS SL "laikrodžio juostos" tvirtinimo sistema užtikrina 10-15 milimetrų pasukimą visomis kryptimis ir užtikrina tokią pačią smegenų apsaugą kaip ir kitos MIPS versijos, tačiau kartu suteikia naują komforto ir svorio sumažinimo lygį.

Pradedant nuo aerodinamikos kūrimo, kurdami šią Evade, iš esmės gyvenome Win tunelyje. Turėdami nuosavą aerodinaminį tunelį, galime kurti savo gaminius, atsižvelgdami į aerodinaminius parametrus, o ne tik juos išbandyti. Todėl "Win Tunnel" ir realiuose bandymuose kruopščiai išanalizavome kiekvieną šalmo veikimo aspektą, kad užtikrintume, jog siekdami našumo nepalikome akmens ant akmens. Tai leidžia sukurti šalmą, kuris turi nesuskaičiuojamą daugybę bandymų valandų ir tobulinimo metų, o galiausiai tai sudaro greičiausią kada nors mūsų išbandytą plento šalmą.

Mes ne tik pašalinome gramus iš pasipriešinimo, bet ir padarėme tai neaukodami saugumo. Tiesą sakant, pakeitėme konstrukciją taip, kad ji būtų palankesnė mūsų energijos optimizuotam kelių tankių EPS, kuris optimizuoja putų tipą skirtingose vietose. Kalbant apie ventiliaciją, laisvai per šalmą tekantis oras ne tik daro šalmą vėsesnį nei bet kada, bet ir sumažina aerodinaminį pasipriešinimą. Kartu su tuo "Win Tunnel" buvo optimizuotos ir ventiliacija, ir aerodinamika, todėl aerodinamika ir ventiliacija yra geriausias derinys. Išorinės ventiliacijos angos ir vidiniai kanalai buvo kruopščiai apgalvoti, kad šalmas įsiurbtų maksimalų oro kiekį ir užtikrintų ypatingą aušinimą. Ir rezultatas? Evade yra toks pat vėsus, kaip ir plika galva be šalmo, todėl jis yra vėsiausias aerodinaminis šalmas dabartinėje rinkoje.

Galiausiai, bet tikrai ne mažiau svarbu, kad greitas šalmas yra nenaudingas, jei jis tinkamai nepritaikytas. Atsižvelgiant į tai, S-Works Evade turi visas savybes, kurių tikitės iš aukščiausio lygio šalmo, pavyzdžiui, "Mindset HairPort 2" tvirtinimo sistemą su mikroreguliatoriais, minkštą diržą, kuris neišsitempia, ir naują "Gutter Action" antakių pagalvėlę, kuri valo prakaitą, kad jis nepatektų į akis. Be to, į komplektą įtraukėme naują magnetinę sagtį, kad užsegimas viena ranka taptų lengvas.

  • Naujasis MIPS SL yra lengviausia ir labiausiai vėdinama MIPS apsauga iki šiol, kurią galima įsigyti tik "Specialized" šalmuose.
  • Dėl intensyvaus "Win Tunnel" kūrimo "Evade" yra greičiausias mūsų išbandytas plento šalmas.
  • 4-osios dimensijos aušinimo sistema su giliais vidiniais kanalais, didelėmis ventiliacijos angomis ir sulygiuotomis išmetimo angomis užtikrina geriausią aerodinamikos ir ventiliacijos derinį.
  • Patentuota Energy Optimized Multi-Density EPS konstrukcija padeda valdyti smūgio energiją.
  • Patentuotas Aramidu sustiprintas skeletas suteikia vidinę EPS atramą, padedančią valdyti smūgio energiją.
  • Itin lengva "Mindset HairPort II" mikrodalelių prigludimo sistema su aukščio reguliavimu, kad puikiai priglustų.
  • "Gutter Action" antakių pagalvėlės dizainas užtikrina didesnį komfortą ir prakaito valdymą.
  • Plonas, minkštas ir lengvas "4X DryLite" dirželis neišsitempia nuo prakaito ar vandens.
  • Šis šalmas paruoštas naudoti su ANGi - jo tvirtinimo sistemos laikiklis sukurtas taip, kad jį būtų galima lengvai integruoti su mūsų ANGi susidūrimo jutikliu.
  • Mūsų parduodamas ANGi jutiklis suteikia jums ir jūsų artimiesiems ramybę kaip niekada anksčiau. Kartu su "Specialized Ride" programėle ANGi jutiklis avarijos atveju įvertins šalmą veikiančias jėgas ir prireikus išsiųs SMS žinutę su informacija apie jūsų buvimo vietą jūsų nurodytiems kontaktams.

Techninės savybės
Spalva Green

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės