Meniu
0
Norai

S-Works Evade 3 šalmas | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
310,00€
S-Works Evade 3 šalmas | Black S-Works Evade 3 šalmas | Hyper Dove Grey S-Works Evade 3 šalmas | Metallic Deep Marine S-Works Evade 3 šalmas | Vivid Red S-Works Evade 3 šalmas | White - Black S-Works Evade 3 šalmas | White S-Works Evade 3 šalmas | Electric Dove Grey S-Works Evade 3 šalmas | Smoke
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Evade 3 šalmas | Black


helmet1

"S-Works Evade 3": geriausia aerodinamika ir aušinimas

"S-Works Evade 3" šalmas nustato naują standartą dviračių pasaulyje, derindamas neprilygstamą aerodinaminį efektyvumą ir patobulintas aušinimo funkcijas. Šis šalmas dabar sukurtas taip, kad būtų vėsesnis ir kartu būtų pats greičiausias pasirinkimas įvairiems lenktynių etapams. Pagrindinė naujovė - naujas galinis "difuzorius", griežtų bandymų ir dizaino optimizavimo rezultatas. Ši funkcija veiksmingai sumažina oro pasipriešinimą ir pagerina oro srautą, todėl lenktynininkai patiria mažesnį pasipriešinimą ir geresnę ventiliaciją net važiuodami dideliu greičiu.


helmet2

Optimizuotas patogumas ir prigludimas

"Evade 3" neapsiriboja tik aerodinamika, bet teikia pirmenybę dviratininko komfortui ir pritaikymui. Dėl pakaušio pagrindo reguliavimo sistemos galima šalmą pritaikyti prie dviratininko galvos formos, taip padidinant stabilumą ir komfortą, ypač važiuojant ilgas distancijas. Akinių suderinamumo su šalmu reguliavimas ir reguliuojama "Tri-Fix" tinklo sistema su plonesniais, triukšmą mažinančiais dirželiais dar labiau pagerina šalmo pritaikymą.


helmet3

Didesnis saugumas ir puiki ventiliacija

"Evade 3" šalme įdiegta MIPS "Node Air" technologija, tiesiogiai integruota į paminkštinimą. Šis elegantiškas, mažos trinties sluoksnis skirtas absorbuoti ir nukreipti sukimosi jėgas smūgio metu, užtikrinant aukščiausio lygio apsaugą. Specialized dar labiau patobulino šį sluoksnį naudodama perforacijas, kurios pagerina oro pralaidumą ir užtikrina, kad šalmas išliktų lengvas, patogus ir kokybiškas.


Pagrindinės savybės:

  • Pagerintas oro srautas: Padidintos priekinės ventiliacijos angos žymiai pagerina ventiliaciją, įsiurbdamos daugiau oro, kad oras būtų optimaliai vėsinamas.

  • Aerooptimizuotas galinis "difuzorius": Naujoviškai sukurtas siekiant sumažinti pasipriešinimą ir pagerinti oro ventiliaciją, taip užtikrinant efektyvumą ir komfortą.

  • MIPS oro mazgų technologija: MIPS technologija užtikrina maksimalią ventiliaciją neaukojant saugumo.

  • Patogus prisitaikymas: Reguliuojamas "Tri-Fix" juostos skirstytuvas ir pakaušio pagrindo reguliavimas užtikrina individualų pritaikymą.

  • Patvari konstrukcija: Tikslus, pilnai apgaubtas polikarbonato apvalkalas su dvigubo tankio optimizuotu EPS putplasčiu užtikrina didesnį patvarumą ir aukščiausios kokybės apdailą.


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės