Meniu
0
Norai

RockShox Domain RC DebonAir Boost 27.5" priekinis amortizatorius | Tapered | 15x110mm | 44mm Offset

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Rockshox
Likutis: Turime
Rockshox
Kaina:
499,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

RockShox Domain RC DebonAir Boost 27.5" priekinis amortizatorius | Tapered | 15x110mm | 44mm Offset


"RockShox Domain" šakė: neprilygstama vertė ir našumas dideliems dviračiams

Pristatome naująją "RockShox Domain" šakę, sukurtą didesniems dviračiams ir sudėtingesnėms vietovėms. Įkvėpta ZEB enduro specialistų šakės, "Domain" turi tvirtą 38 mm korpusą, suderinamumą su trumpais purvasaugiais ir pasitikėjimą keliančią "DebonAir" orinę spyruoklę, sujungtą su patikimu "Motion Control RC" amortizatoriumi. Su "Maxima Plush" amortizuojančiu skysčiu "Domain" užtikrina neprilygstamą vertę ir našumą.

Pagrindinės savybės:

  • 38 mm korpusas: Dėl didesnio standumo ir didesnio pasitikėjimo važiuojančiuoju ji puikiai tinka įveikti nelygias vietoves ir agresyviai važiuoti.
  • Motion Control RC amortizatorius: Yra su lėto suspaudimo reguliavimu ir išoriniu dvigubo srauto atšokimo reguliavimu, užtikrinantis tikslų valdymą ir pritaikymą.
  • DebonAir oro spyruoklė: Tai labai lengvai reguliuojama ir užtikrinanti nuoseklų pojūtį per visą eigą, todėl veikimas yra sklandus ir nuspėjamas.
  • Maxima Plush Damping Fluid: Mažina trintį ir slopina amortizatorių keliamą triukšmą, pagerindamas bendrą važiavimo kokybę.
  • Suderinamas su trumpuoju purvasaugiu: Suderinamas su "RockShox" aukščiausios kokybės purvasaugiais (parduodami atskirai) ir apima "RockShox" užtrauktuko formos purvasaugį, skirtą AM variantams.
  • Suderinamumas su padangomis: Tinka padangos iki 2,8" be purvasaugio. Atkreipkite dėmesį, kad naudojant trumpą purvasaugį gali sumažėti padangų prošvaisa.

Techninės savybės
Amortizatoriaus tipas Orinis
Amortizatoriaus rakinimas Ant amortizatoriaus
Šakės vamzdis 1,5 Tapered
Ašies tipas Thru-Axle
Ašies ilgis (mm) 15x110mm
Stabdžių tipas Disc Brake
Nuotolinio rakinimo sistema komplekte Nėra

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės