Meniu
0
Norai

Reverse E-Element aliuminis vairas 35x800mm | 25mm pakilimas | Black - Grey

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 01499
Gamintojas: Reverse
Reverse
Kaina:
94,90€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 1 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Reverse E-Element aliuminis vairas 35x800mm | 25mm pakilimas | Black - Grey

Pristatome aukščiausios kokybės E-SERIES ELEMENT vairą - pardavėjų pasididžiavimas ir dviratininkų džiaugsmas! Šie vairai skirti tiems, kurie nenori daryti kompromisų dėl saugumo ar stiliaus, kai kalbama apie el. dviračio komponentus, ir pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir standumu.

Naudojant pažangiausią ELEMENT BUTTING technologiją, vairas iš naujo apibrėžia stabilumo sąvoką ir nustato naują tvirtumo ir svorio santykio standartą. Įsivaizduokite, kaip užtikrintai įveikiate sunkiausias vietoves, žinodami, kad važiuojate su geriausiomis vairo technologijomis.

ELEMENT vairas išsiskiria ne tik tvirta konstrukcija, bet ir revoliucinių bandymų, atliktų bendradarbiaujant su "EFBE Prüftechnik GmbH" Vokietijoje, rezultatas. Šie vairai buvo griežtai išbandyti pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis, todėl užtikrinama, kad jie atitinka aukščiausius saugumo standartus ir jūs galite būti ramūs.

Pasirinkę ELEMENT vairą, ne tik atnaujinate savo el. dviratį, bet ir išreiškiate savo įsipareigojimą saugumui ir dizainui. Pasitikėkite gaminiu, kuris byloja apie jūsų, kaip išrankaus dviratininko, pasirinkimą.

Techninės savybės
Išlenkimo laipsniai (atgal ir aukštyn) 7°, 5°
Plotis 800 mm
Vairo pakilimas 25 mm
Vairo skersmuo 35 mm 
Medžiaga Aliuminis
Svoris (g) ~ 362

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės