Meniu
0
Norai

Reverse Tracer XC karboninis vairas 31,8x760mm | 15mm pakilimas | Matte Black - White

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 01611
Gamintojas: Reverse
Reverse
Kaina:
169,90€
Reverse Tracer XC karboninis vairas 31,8x760mm | 15mm pakilimas | Matte Black - White Reverse Tracer XC karboninis vairas 31,8x760mm | 15mm pakilimas | Matte Black - Grey
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Reverse Tracer XC karboninis vairas 31,8x760mm | 15mm pakilimas | Matte Black - White

Pristatome "TRACER XC" vairą, kuriame lenktynių aistra dera su moderniausiu dizainu. Šie vairai, sukurti remiantis ilgamete patirtimi, įgyta kalnų ir enduro lenktynių pasaulyje, iš naujo apibrėžia kroso entuziastų standartus.

760 mm pločio "TRACER XC" vairas užtikrina puikią pusiausvyrą tarp judrumo ir kontrolės, todėl važiavimo patirtis yra nepakartojama. Įspūdingai lengvi (131 g), šie vairai iš naujo apibrėžia pramonės standartus nesumažindami stabilumo. TRACER XC serija įkūnija tvirtumą, patikimumą ir įsipareigojimą siekti tobulumo.

Pasinerkite į preciziškai pagamintas TRACER XC serijos detales, kurių kiekvienas elementas byloja apie našumą. Šie vairai yra daugiau nei tik aksesuaras, jie garsiai byloja apie tvirtumą, patikimumą ir bekompromisį meistriškumą. TRACER XC serijos vairai yra tokie pat patvarūs, kokių reikalauja profesionalai, o visa tai supakuota taip, kad atitiktų išrankius kroso entuziastų poreikius. Pagerinkite savo važiavimą, pasitikėdami savimi, nes "TRACER XC" serijos vairai suteikia jums galimybę mėgautis važiavimu dviračiu.

Techninės savybės
Išlenkimo laipsniai (atgal ir aukštyn) 9°, 6°
Plotis 760 mm
Vairo pakilimas 15 mm
Vairo skersmuo 31,8 mm 
Medžiaga Anglies pluoštas
Svoris (g) ~ 131

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės