Meniu
0
Norai

Reverse Niko Vink aliuminis vairas 31,8x810mm | 18mm pakilimas | Black - Copper

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 01634
Gamintojas: Reverse
Reverse
Kaina:
94,90€
Reverse Niko Vink aliuminis vairas 31,8x810mm | 18mm pakilimas | Black - White Reverse Niko Vink aliuminis vairas 31,8x810mm | 18mm pakilimas | Black - Copper
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Reverse Niko Vink aliuminis vairas 31,8x810mm | 18mm pakilimas | Black - Copper


Patikimas profesionalams, sukurtas drąsiems žmonėms

Nico Vink firminis vairas yra ekstremalaus dviračių sporto meistriškumo simbolis. Garsus dviratininkas Nico Vinkas pasitiki šiuo vairu tokiose varžybose kaip "Rampage", "Darkfest" ir sudėtinguose "Enduro" važiavimuose. Jo dizainas ir eksploatacinės savybės pritaikytos griežtiems profesionalių dviračių sporto atstovų standartams.

Sukurtas siekiant užtikrinti ilgaamžiškumą ir tvirtumą

Dėl didesnio sienelių storio Nico Vink firminis vairas atlaiko sunkiausius dviračių išbandymus. Šis vairas peržengia savo pagrindinės funkcijos ribas -  jis veikia kaip tvirta apsauga nuo griežtų ekstremalaus dviračių sporto reikalavimų. Jo konstrukcija paremta asmeninėmis Nico specifikacijomis ir pageidavimais, užtikrinant, kad jis nešios ne tik jo vardą, bet ir jo dvasios stiprybę.

Pritaikyta kiekvienam dviratininkui

Suprasdami, kad kiekvienas dviratininkas turi unikalių poreikių, Nico Vink firminis vairas yra skirtingų versijų. Taip pat galima įsigyti specialią versiją, kurią Nico naudoja savo dviračiuose, todėl jums siūlomas toks pat našumo ir patikimumo lygis, kokį patiria profesionalus dviratininkas. Šis vairas sukurtas tiems, kurie pirmenybę teikia tvirtumui ir patikimumui, todėl tai puikus pasirinkimas dviratininkams, kurie peržengia savo galimybių ribas.

Rinkitės Nico Vink firminį vairą, norėdami užtikrinti neprilygstamą tvirtumą ir patikimumą, ir važiuokite pasitikėdami profesionalu.
 

Nico Vink
"Nėra kitos dviračio dalies, kuria reikėtų pasikliauti labiau nei vairu. Ir aš juo visiškai pasitikiu!
Dėl skirtingų vairo pakilimo galimybių jis puikiai tinka visiems mano skirtingiems dviračiams"


 

Techninės savybės
Išlenkimo laipsniai (atgal ir aukštyn) 7°, 5°
Plotis 810 mm
Vairo pakilimas 18 mm
Vairo skersmuo 31,8 mm 
Medžiaga Aliuminis
Svoris (g) ~ 389

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės