Meniu
0
Norai

Reverse Seismic karboninis vairas 35x810mm | Matte Black - Red

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 01678
Gamintojas: Reverse
Reverse
Kaina:
179,90€
Reverse Seismic karboninis vairas 35x810mm | Matte Black - White Reverse Seismic karboninis vairas 35x810mm | Matte Black - Grey Reverse Seismic karboninis vairas 35x810mm | Matte Black - Red Reverse Seismic karboninis vairas 35x810mm | Matte Black - Light Blue Reverse Seismic karboninis vairas 35x810mm | Matte Black - Orange
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Reverse Seismic karboninis vairas 35x810mm | Matte Black - Red

Atraskite "Seismic Carbon" - aukščiausios kokybės Ø 35 mm skersmens vairą, kruopščiai atrinktą jūsų dviračių kelionei pagerinti. Pirmenybė teikiama tvirtumui, ilgaamžiškumui ir išskirtiniam vibracijos mažinimui, todėl šis vairas - tai raktas į sklandesnį ir patogesnį važiavimą sudėtingomis vietovėmis.

Dėl pažangiausios anglies laminato apdirbimo technologijos "Seismic Carbon" yra lengvas, bet tvirtas pasirinkimas, skirtas dviratininkams, siekiantiems optimalaus suderinamumo. Atsisveikinkite su diskomfortu ir rankų nuovargiu važiuodami nelygiomis trasomis.

Mūsų siūlomas "Seismic Carbon" viršija įprastus reikalavimus, nes siūlo vairą, kuris ne tik atlaiko sudėtingiausias sąlygas, bet ir aktyviai mažina vibraciją. Šis gaminys, išbandytas viršijant aukščiausius vairo standartus, pelnė prestižinį 5-ojo saugos lygio patvirtinimą, skirtą reikliam E-Bike ir DH naudojimui.

Skrupulingai optimizavus sudėjimą, kad būtų užtikrintas pageidaujamas suderinamumas, "Seismic Carbon" vairas garantuoja sklandesnį ir malonesnį važiavimą. Nesvarbu, ar įveikiate sudėtingas vietoves, ar važiuojate ratus parke, "Seismic Carbon" yra patikimas jūsų palydovas.

Visas 810 mm ilgis su pjovimo linijomis suteikia galimybę pritaikyti vairą pagal savo pageidavimus. Pagerinkite savo dviračių nuotykius su "Seismic Carbon" vairu, kuriame svarbiausia - aukščiausio lygio kokybė ir patogumas.

Techninės savybės
Išlenkimo laipsniai (atgal ir aukštyn) 7°, 5°
Plotis 810 mm
Vairo pakilimas 25 mm
Vairo skersmuo 35 mm 
Medžiaga Anglies pluoštas
Svoris (g) ~ 200

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės