Meniu
0
Norai

Reverse Deviant aliuminis vairas 31,8x730mm | 76mm pakilimas | Black - White

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 01626
Gamintojas: Reverse
Reverse
Kaina:
94,90€
Reverse Deviant aliuminis vairas 31,8x730mm | 76mm pakilimas | Black - White Reverse Deviant aliuminis vairas 31,8x730mm | 76mm pakilimas | Black - Stealth
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Reverse Deviant aliuminis vairas 31,8x730mm | 76mm pakilimas | Black - White


Sukurtas "Trials" važiavimams, dabar mėgstamas visų

"Deviant" vairas pradėjo savo kelionę kaip specializuotas "trial" stiliaus vairas, sukurtas tiksliai ir atsižvelgiant į "trial" stiliaus dviračių poreikius. Tačiau greitai tapo aišku, kad šis vairas skirtas platesniam naudojimui. Dėl savo universalumo šis vairas tapo mėgstamiausiu ne tik "trial", bet ir įvairiuose važiavimo stiliuose.

Idealiai tinka kasdieniam važiavimui ir patogumui

"Deviant" vairas išsiskiria unikaliu 76 mm aukščio ir 9° posvyrio atgal deriniu. Tokia konstrukcija užtikrina itin vertikalią važiavimo padėtį, puikiai tinkančią laisvalaikio kelionėms ir kasdieniam važinėjimui į darbą ir atgal. Tai daugiau nei tik vairas - tai įrankis, paverčiantis jūsų dviratį patogiu kasdienio naudojimo kompanionu.

Patogus ir universalus vairas

"Deviant" vairas tapo geriausiu pasirinkimu tiems, kurie ieško komforto, bet nori neprarasti našumo. Nesvarbu, ar važiuojate miesto gatvėmis, ar mėgaujatės laisvalaikiu, ar kasdien važiuojate į darbą, šis vairas užtikrina puikų komforto ir valdymo derinį. Pasinaudokite "Deviant" vairo lengvumu ir universalumu, kad važiavimas būtų malonesnis.

Techninės savybės
Išlenkimo laipsniai (atgal ir aukštyn) 9°, 5°
Plotis 730 mm
Vairo pakilimas 76 mm
Vairo skersmuo 31,8 mm 
Medžiaga Aliuminis
Svoris (g) ~ 358

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės