Meniu
0
Norai

Micro Luggage Eazy lagaminas | Ocean Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: ML0034
Gamintojas: Micro
Micro
Kaina:
179,90€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Micro Luggage Eazy lagaminas | Ocean Blue


image1

"Micro Ride On Luggage Eazy": Jūsų kelionių ir žaidimų sprendimas "viskas viename

"Micro Ride On Luggage Eazy" yra geriausias kelionių priedas keliaujantiems tėvams, kuriame vežimėlio patogumas derinamas su vaikiško vežimėlio pramoga. Šis naujoviškas bagažo elementas sukurtas taip, kad kelionių metu palengvintų krovinį ir nereikėtų atskiro vaikiško vežimėlio. Tai madingas, universalus įtaisas, dėl kurio keliauti su vaikais tampa paprasta.


Pagrindinės savybės:

  • Greita transformacija: Lengvai paverčiamas iš praktiško lagamino į smagią važiuojamąją transporto priemonę vaikams, todėl kelionės tampa sklandžios ir greitos.
  • Dviguba funkcija: Puikiai tinka vaikui pramogauti ir sėdėti, tuo pat metu saugant būtiniausius kelionės reikmenis ar pirkinius.
  • Patogus dizainas: Siūlo ramią keliavimo patirtį, kai reikia mažiau nešiotis, todėl galite turėti laisvą vieną ranką, nesvarbu, ar keliaujate oro uosto terminalais, ar miesto gatvėmis.
  • Universalus naudojimas: Idealiai tinka kaip vaiko transporto priemonė, kai jos reikia, arba kaip įprastas lagaminas savarankiškoms kelionėms, taip padidinant jo naudingumą ne tik šeimos kelionėse.
  • Kompaktiškas ir patogus: Puikiai tinka kaip rankinis bagažas skrydžiuose, tvarkingai telpa viršutiniuose skyriuose ir suteikia pakankamai vietos daiktams laikyti.

Micro techninės savybės
Idealiai tinka Miestui ir kelionėms
Amžiaus intervalas 2 - 5 metai
Paviršius Asfaltas
Svoris 4 kg
Ratų dydis 100/65 mm
Ratų medžiaga PU
Sėdynės aukštis 38 cm
Maksimali apkrova 20 kg

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės