Meniu
0
Norai

Blackspire Shimano Direct Mount dantratis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Blackspire
Likutis: Turime
Blackspire
Kaina:
59,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 3 1-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Blackspire Shimano Direct Mount dantratis


Bi Directional Narrow/Wide chainring for Shimano9100/8100/7100 Direct Mount Crank. CNC'd from 7075-T6 aluminum for longevity. Features a perfect 51mm to 55mm chainline (depends on the axle length & the spacer configurations).For use with 9, 10, 11, or 12 speed drivetrains. Laser etched graphics. 52g to 103g.

Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių)
Dantukų skaičius
Kategorija
Pavaros
Tvirtinimas
Modelis
Medžiaga
Svoris (g)

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės