Meniu
0
Norai

Bioracer Vesper Tempest Pixel moteriškos kelnės

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Bioracer
Likutis: Turime
Bioracer
Kaina:
129,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Bioracer Vesper Tempest Pixel moteriškos kelnės

Ieškote universalių kelnių, kurios tiktų visiems pasivažinėjimams? Vesper Tempest Pixel moteriškos kelnės patogioss, apšiltintos ir geriau matomos. 

Juodas, neutralus dizainas niekada neišeis iš mados. Pagamintos iš izoliacinės ir patvarios vandenį atstumiančios Tempest medžiagos, apsaugos jus nuo šalčio.

Anatomiškai suprojektuotas futuristinės formos moteriškas įklotas "Wave" atkartoja jūsų kūno kontūrus. Privalumai? Geresnis spaudimo pasiskirstymas, mažesnė trintis ir didesnis stabilumas. Vapor 3D technologija užtikrina patogią amortizaciją, optimalų kvėpavimą ir drėgmės reguliavimą.

Thermo Dream medžiaga išlaiko šilumą ir užtikrina optimalų spaudimo pasiskirstymą. Ergonomiška kelių lenkimo konstrukcija užtikrina, kad judesių laisvė nebūtų varžoma. Ploni pėdų dirželiai užtikrina, kad petnešos išliktų tobulai savo vietoje viso važiavimo metu.

Šviesą atspindintys blauzdų skydeliai pagerina jūsų matomumą eisme.

  • Patogiai prigludusios prie kūno, moteriško kirpimo
  • Patvari vandenį atstumianti danga
  • Lengvesnis atsegimas nugaroje dėl "BibZip" technologijos
  • Aukštos klasės moteriškas įklotas
  • Šviesą atspindintys blauzdų skydeliai gerina matomumą

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės