Meniu
0
Norai

Specialized Sirrus X 5.0 fitness dviratis | Gloss White Mountains

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
2099,00€
Specialized Sirrus X 5.0 fitness dviratis | Gloss White Mountains Specialized Sirrus X 5.0 fitness dviratis | Satin Red Tint
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Sirrus X 5.0 fitness dviratis | Gloss White MountainsSpecialized Sirrus X 5.0 - tai puikus dviratis tiems, kurie ieško universalios ir patogios transporto priemonės tiek mieste, tiek gamtoje. Šis dviratis sujungia miesto dviračio greitumą su daugiafunkcinio dviračio universalumu, suteikiant jums galimybę tyrinėti įvairiausius kelius.

Sirrus X 5.0 turi lengvą, bet tvirtą karbono rėmą, kuris užtikrina patikimą valdymą ir komfortą tiek kelyje, tiek bekelėje. Jis aprūpintas aukštos kokybės komponentais, kurie užtikrina puikų važiavimo efektyvumą ir patogumą.

Šis dviratis turi stabilią geometriją, padedančią lengvai valdyti net sudėtingiausiomis situacijomis. Su dideliais ratais ir galingais stabdžiais, Sirrus X 5.0 suteikia jums saugumą ir pasitikėjimą jūsų kelionėje.

Tai puikus pasirinkimas tiek miesto gyventojams, ieškantiems patogaus transporto, tiek gamtos entuziastams, trokštantiems naujų iššūkių neasfaltiniuose keliuose. Specialized Sirrus X 5.0 - tai dviratis, kuris pritaikytas jūsų nuotykiams ir kasdieniam gyvenimui.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Specialized FACT 9r Carbon, Fitness Geometry, 1x Drivetrain, 12x142 thru-axle, internal cable routing, flat-mount disc, Plug + Play rack/fender mounts
Šakė Specialized FACT 9r Carbon Monocoque, flat-mount disc, 12x100mm thru-axle, low rider mounts, Plug + Play fender mounts, Future Shock 1.5
Balnelio spaustukas Integrated w/ frame
PAVARŲ SISTEMA
Galinis pavarų perjungėjas SRAM NX Eagle, 12-speed
Kasetė SRAM PG-1210 Eagle, 11-50t
Grandinė SRAM NX Eagle, 12-speed
Švaistikliai SRAM S650, 3-piece, Powerspline
Dantratis 38T
Centrinės ašies guoliai SRAM Powerspline
STABDŽIAI
Stabdžiai Tektro HD-R510, hydraulic disc, 160mm
RATAI / PADANGOS
Ratlankis 700C disc, double-wall alloy, 30mm depth, 21mm internal width
Stebulė Alloy, sealed cartridge bearings, Center Lock, 12x100mm thru-axle, 24h Alloy, sealed cartridge bearings, Center Lock, 12x142mm thru-axle, 28h
Stipinai Stainless, 14g
Kameros 700x28/38mm, 48mm Presta valve
Padangos Pathfinder Pro, 2Bliss Ready, 700x38mm
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Double-butted alloy, 9-degree backsweep, 15mm rise, 31.8mm
Vairo iškyša Future Stem, Comp
Vairo rankenėles Specialized Neutralizer, Body Geometry, locking grip
Balnelis Body Geometry Power Sport, steel rails
Balnelio iškyša Alloy, 2-bolt, 14mm offset, 27.2mm
AKSESUARAI
Pedalai VP Platform, Alloy Body


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės