Meniu
0
Norai

Specialized Rockhopper 27.5" kalnų dviratis | Gloss Tarmac Black

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
500,00€ 675,00€ -26%
Specialized Rockhopper 27.5 Specialized Rockhopper 27.5 Specialized Rockhopper 27.5
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Rockhopper 27.5" kalnų dviratis | Gloss Tarmac Black

NAŠUMAS ŽMONĖMS

Manote, kad sunku iš naujo išrasti dviratį, kuris per ilgą istoriją įrodė, kad tikrasis trasų talentas nebūtinai turi būti brangus? Štai kodėl Specialized ėmėsi naujų sprendimų ir sukūrė lengvą dviratį, pasižymintį didžiulėmis galimybėmis ir neprilygstama važiavimo kokybe, nepriklausomai nuo dydžio ir modelio. Vienas Rockhopper - universalus ir našus visiems.

PASIEKIMŲ APDOVANOJIMAS

Tęsdamas 30 metų tradiciją niekada nesitenkinti "pakankamai geru", dviratis "Rockhopper" prasideda nuo lengvo aliuminio rėmo, o modernios pavaros, geriausios klasės komplektacija ir universali geometrija užtikrina visada reikiamą pajėgumą. Tuo neapsiribojama, naujoviškas dydis ir pagal užsakymą sukurta "Rx Tune" pakaba užtikrina didelį našumą, tačiau nepadidina kainos.

PRITAIKYTAS BET KOKIAM ŪGIUI

Siekdami užtikrinti, kad Rockhopper geriausiai tiktų ir būtų geriausiai valdomas kiekvienam žmogui, nesvarbu, koks jo ūgis, Specialized kiekvieną rėmo dydį suderino su optimaliu ratų dydžiu. 

Geresnis veikimas. Geresnė vertė. Geresnis "Rockhopper". Išnaudodami pritaikymo ir valdymo privalumus, kai kiekvienam dviratininkui parenkamas idealus ratų dydis ir pakaba, kuri dėl mūsų pritaikytos "Rx Tune" sistemos veikia maksimaliai visiems, suteikėme visiškai naujam "Rockhopper" didesnį našumą nepadidindami kainos.

Shimano ir MicroSHIFT susivienijo ir kartu sukūrė tvirtą 2x8 pavarų sistemą, kuri gali susidoroti su viskuo, ką tik panorėsite, o "Radius CX7" mechaniniai diskiniai stabdžiai užtikrintai stabdo.

  • "Rockhopper" rėmas iš lengvo, bet patvaraus "Premium A1" aliuminio, turi hidroformuotas viršutinę ir apatinę vamzdžių dalis, kad išlaikytų mažą svorį ir aukštą tvirtumą, o kartu užtikrintų didesnę prošvaisą, sklandų vidinį laidų pravedimą.
  • Siekdami užtikrinti, kad "Rockhopper" geriausiai tiktų ir geriausiai veiktų kiekvienam žmogui, kad ir kokio ūgio jis būtų, kiekvieną "Rockhopper" rėmo dydį suderinome su optimaliu ratų dydžiu. Rezultatas - "Rockhopper" tinka kiekvienam dviratininkui ir garantija, kad kiekvienas "Rockhopper" riedės ant geriausiai savo rėmo dydį atitinkančio rato.
  • Viskas paprasta - patvari 2x MicroSHIFT pavarų sistema su dideliu diapazonu ir galinis perjungiklis su sankaba, kuris užtikrina, kad važiuosite ramiai.
  • Patikimos "Formula" stebulės ir 25 milimetrų vidinio skersmens "Stout" ratlankiai - tai tvirtas, lengvas ir patvarus ratų komplektas.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas A1 premium butted alloy, zero-stack head tube, internal cable routing, 135x9mm forged dropouts, chainstay-mounted disc brake, replaceable alloy derailleur hanger, stealth rack mounts, dropper post compatible
Šakė SR Suntour XCE 27.5, 28mm stanchions, Rx Tune, coil spring, QR, 80/90/100mm travel (size-specific), 42mm offset
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės microSHIFT, TS39-8R, 2x8-speed
Galinis pavarų perjungėjas Microshift Mezzo, 8spd
Kasetė SunRace, 8-speed, 11-34t
Grandinė KMC X8 EPT, anti-rust coating, 8-speed w/ reusable Missing Link™
Švaistikliai Stout 2x, forged alloy
Centrinės ašies guoliai Square, 73mm, internal bearings, 122.5mm spindle
STABDŽIAI
Stabdžiai Radius CX7, mechanical disc, 160mm
RATAI / PADANGOS
Ratlankis Stout Alloy, hookless, double-wall, 25mm inner width
Stebulė Formula 6-Bolt, disc, 100x9mm spacing, quick-release, 32H Formula SP-2125, 6-Bolt freehub, disc, 135x9mm spacing, quick-release
Padangos Fast Trak Sport, 27.5 x 2.35"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Stout Mini Rise, alloy, 9-degree backsweep, 15mm rise, 31.8mm
Vairo iškyša Stout 3D-forged alloy, 31.8mm, 6-degree rise
Balnelis Bridge Sport, steel rails
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris 14,3 kg (S dydis)
TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Darius .

2023/03/09
Darius . Patvirtintas pirkėjas
Kokybiškas smagiai rieda.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės