Meniu
0
Norai

S-Works Tarmac SL8 rėmas / Gloss Carbon - Viavi Maganta Gold

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
5499,00€ Paskutinė prekė!
S-Works Tarmac SL8 rėmas / Gloss Carbon - Viavi Maganta Gold S-Works Tarmac SL8 rėmas / Gloss White Dune - White Pearl Impasto
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Tarmac SL8 rėmas / Gloss Carbon - Viavi Maganta Gold

Aerodinamila + Lengvas Svoris + Važiavimo Kokybė = GREITIS

Niekas nėra greitesnis už Tarmac SL8 dėl aerodinamikos, lengvumo ir važiavimo kokybės derinio, kuris anksčiau buvo laikomas neįmanomu.

Po aštuonių kartų ir daugiau nei dviejų dešimtmečių tobulinimo tai daugiau nei greičiausias visų laikų Tarmac - tai greičiausias pasaulyje lenktyninis dviratis. Ar jūsų kojos tam pasiruošusios?

Aerodinaminis

16,6 sekundės Greičiau įveikiant 40 km
Aerodinamiškiausias Specialized kada nors pagamintas plento dviratis

Lengvas

Rėmas - 685 g
Lengviausias World Tour dviratis

Važiavimo kokybė

33 % geresnis standumo ir svorio santykis
6 % sklandesnis

Šis dviratis yra sukurta taip, kad oro srautas juo tekėtų lengviau, padedant pasiekti didesnį greitį.

Pagrindinis dėmesys skiriamas ne tik dviračio išvaizdai, bet ir tai, kaip jis veikia. Tiesiogiai priešais jį esančioje dalyje įdiegta speciali forma, kuri leidžia pasiekti didesnį aerodinamikos efektą - tai reiškia, kad oro pasipriešinimas mažesnis, ir dviratis juda lengviau.

Šis dviratis yra net 16,6 sekundės greitesnis už ankstesnį modelį - Tarmac SL7, kai nuvažiuojama 40 kilometrų atstumu, o tai reiškia, kad šis dviratis yra paruoštas laimėti.Specialized naudoja Flo-Vis dažus kaip įrankį, leidžiantį inžinieriams pamatyti, kaip Specialized Tarmac SL8 priekinė dalis reaguoja į oro srautą. Šie dažai yra tepami ant dviračio paviršiaus ir padeda atskleisti, kaip oras juda aplink dviratį. Tai padeda geriau suprasti, kaip oro srautas veikia paviršių ir kuri dalis turi mažiausią pasipriešinimą. 

Goes Like Hell,
Rides Like Heaven

Dėka didelių pasiekimų stiprumo ir svorio santykyje, Tarmac SL8 pakelia išskirtinį valdymą, agresyvų reagavimą ir Pasaulio čempionato išbandytą geometriją į naują lygį.

Šis dviratis yra tvirtesnis, kai traukiami pedalai, ir taip pat patogiai valdomas. Jis užtikrina komfortišką važiavimą, nustatant naują standartą lenktynių dviračių patogumui.

Dėka Rider-First Engineering* principo, visi, nepriklausomai nuo jų dydžio, patirs vienodą nepaprastą važiavimo kokybę ir valdymą.

Rider-First Engineering principas yra dizaino filosofija, kurią Specialized, siekdamas užtikrinti, kad kiekvieno dydžio dviratis pasižymėtų optimaliu valdymu, komfortu ir našumu. Šis principas remiasi supratimu, kad skirtingo dydžio dviračiai turi skirtingus mechaninius ir ergonominius reikalavimus, kad gerai derintųsi prie skirtingų žmonių kūno proporcijų ir vairavimo stilių.

Pagaminta lenktynėms

Nuo pat pradžios Specialized kompanijoje vairuotojas diktuoja sąlygas, todėl geriausi pasaulio lenktynininkai, tokie kaip Remco Evenepoel, Demi Vollering, greičiausieji sprinteriai - Fabio Jakobsen, Tim Merlier ir klasikos žvaigždės prisidėjo prie Tarmac SL8 kūrimo ir tobulinimo. Jie kartu sukūrė greičiausią pasaulio lenktynių dviratį.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas S-Works Tarmac SL8 FACT 12r Carbon, Rider First Engineered™, Win Tunnel Engineered, Clean Routing, Threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc. 685g frame.
Šakė S-Works FACT 12r Carbon, 12x100mm thru-axle, flat-mount disc
Balnelio spaustukas Tarmac integrated wedge
VAIRAS / BALNELIS
Balnelio iškyša S-Works Tarmac SL8 Carbon seat post, FACT Carbon, 15mm offset
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris 1.41 kg (56 dydis)
PAGRINDINĖS SAVYBĖS
Spalva Black - Bordo


0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės