Meniu
0
Norai

Assos Equipe RSR Superleger s9 vyriški šortai | blackSeries

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
260,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Equipe RSR Superleger s9 vyriški šortai | blackSeries


Lengviausi ir geriausiai kvėpuojantys ASSOS šortai su petnešomis. Sukurtos specialiai karščiausiomis sąlygomis - tiek lauke, tiek viduje - 120 g sveriantys SUPERLÉGER šortai yra sukurti naudojant itin lengvą tekstilę, užtikrinančią neprilygstamą stabilumą ir geresnę ventiliaciją.

Taip ne tik sumažinamas svoris, bet ir padidinamas dviratininko komfortas bei palaikymas karščiausiomis lenktynių dienomis ir treniruotėse uždarose patalpose. Assos sumažino siūlių skaičių ir pakeitė dabartinių panelių tekstilę hiperšviesiomis, labiau kvėpuojančiomis medžiagomis, kad dar labiau sumažintų trintį ir ilgiau išlaikytų kojų raumenis vėsesnius ir gaivesnius.

Technologijos

 • "A-Lock Engineering": S9 racingFit sistema, sudaryta iš naujų tekstilės medžiagų ir technologijų, kurios darniai veikia, kad stabilizuotų šortus ir pritvirtintų įklotą vietoje

 • Drugelio raštas: Pagrindinis tekstilės skydelis, visiškai dengiantis apatinę nugaros dalį ir kojas, o gale susijungiantis. Mažiau siūlių, todėl vienodesnė fiksacija, mažesnis svoris ir didesnis komfortas.

 • ErgoBox: Kvadratinio rašto konstrukcija, kuri veiksmingai įrėmina įklotą nugaroje ir užtikrina didesnį jo stabilumą.

 • "ZeroWaist": Neperpjautas, juosta sutvirtintas kraštas, kad būtų kuo sklandesnis perėjimas tarp kūno ir audinio plokštės. Daugiau komforto ir mažesnis spaudimas

 • S9 SUNDECK Įklotas. EQUIPE RS įkloto evoliucija, patobulintas, kad dar labiau sumažintų drėgmės absorbciją ir sumažintų gramus.

 • SuperAir microShock putos: Lengvas atvirų ląstelių putplastis, kurio amortizuojanti sudėtis grįžta į pradinę padėtį ir užpildo tarpą kiekvieną kartą pakeitus pedalų mynimo padėtį.

 • GoldenGate: Patentuota technologija, pertraukianti susiuvimą išilgai abiejų įdėklo šoninių plokštelių, todėl šioje jautrioje, besisukančioje srityje užtikrinama didesnė trimatė judėjimo laisvė.

 • WhirlKrater: ASSOS patentuota skylučių sistema visame įklote, strategiškai išdėstyta taip, kad pagerintų oro cirkuliaciją

 • aeroFit: ploniausia ASSOS aeroFit apranga, specialiai sukurta greičiui ir griežtesnė nei racingFit, užtikrinanti aukštesnį suspaudimo lygį. Už važiavimo pozicijos ribų jie gali jaustis varžantis, tačiau važiuojant plentiniu dviračiu priglunda kaip antra oda.
 • AEPD (Advanced Ergonomic Pattern Design) Ženklas, reiškiantis bendrovės žinias, patirtį ir filosofiją, kaip drabužis turėtų būti pritaikytas veikti dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų ir prigludtų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema) Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes ir protingai izoliuojant per aktyvų sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.


Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 64% poliamidas, 27% elastanas, 9% poliesteris

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės