Meniu
0
Norai

Assos Equipe RSR s9 Targa vyriški šortai | Flamme D’Or

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Išparduota
Assos of Switzerland
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Equipe RSR s9 Targa vyriški šortai | Flamme D’Or


Iš pagrindų perkurti Assos greičiausi šortai su petnešomis. "EQUIPE RSR S9 TARGA" pasižymi antrosios odos aerodinamika, itin lengva konstrukcija ir lenktynėms pritaikyta inžinerija, viršijančia net "WorldTour" standartus.

Assos matė galimybę padidinti komfortą ir sumažinti svorį nedarant įtakos suspaudimo efektyvumui ar aerodinaminėms savybėms. Tikslingai padidintas tempimas ir atrama leido dar labiau padidinti aerodinamiką ir suspaudimą, kartu sumažinant spaudimą jautriose vietose, o naujoji konstrukcija džiūsta greičiau, todėl prakaitas, įsigėręs į tekstilę, nepadidina svorio.

Technologijos

 • Patentuota medžiaga, sukurta specialiai suspaudimui ir komfortui priglunda tarsi antra oda. 160 g/m2, USF 50+, dažyti siūlai su integruota kvapų kontrole, maksimalus atsparumas dėvėjimuisi, trinties mažinimas, vandens atstūmimas ir optimalus šilumos valdymas. Priekinėje dalyje esantis pratęsimas suteikia papildomo komforto.

 • S9 racingFit sistema, sudaryta iš naujų tekstilės medžiagų ir technologijų, darniai veikiančių siekiant stabilizuoti šortus ir įtvirtinti įklotą vietoje

 • Carbon Xbib: A formos pakabinimo konstrukcija, kuri riboja vertikalųjį tempimą galinėje dalyje, užtikrina patikimą prigludimą, stabilizuoja zomšą ir įtvirtina "A-Lock" sistemą. Dvipusė Carbon medžiaga sutrumpina džiūvimo laiką, palyginti su ankstesnėmis, vienpusėmis aplikacijomis.

 • "ZeroWaist": Neperpjautas, juosta sutvirtintas kraštas, kad būtų kuo sklandesnis perėjimas tarp kūno ir audinio plokštės. Daugiau komforto ir mažesnis spaudimas

 • S9 SUNDECK Įklotas. EQUIPE RS įkloto evoliucija, patobulintas, kad dar labiau sumažintų drėgmės absorbciją ir sumažintų gramus.

 • GoldenGate: Patentuota technologija, pertraukianti susiuvimą išilgai abiejų įdėklo šoninių plokštelių, todėl šioje jautrioje, besisukančioje srityje užtikrinama didesnė trimatė judėjimo laisvė.

 • aeroFit: ploniausia ASSOS aeroFit apranga, specialiai sukurta greičiui ir griežtesnė nei racingFit, užtikrinanti aukštesnį suspaudimo lygį. Už važiavimo pozicijos ribų jie gali jaustis varžantis, tačiau važiuojant plentiniu dviračiu priglunda kaip antra oda.
 • AEPD (Advanced Ergonomic Pattern Design) Ženklas, reiškiantis bendrovės žinias, patirtį ir filosofiją, kaip drabužis turėtų būti pritaikytas veikti dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų ir prigludtų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema) Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes ir protingai izoliuojant per aktyvų sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.


Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 68% poliamidas, 26% elastanas, 6% poliesteris

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės