Meniu
0
Norai

Assos Equipe R Winter s9 vyriška striukė / Fluo Yellow

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
288,00€ 360,00€ -20%
Assos Equipe R Winter s9 vyriška striukė / Fluo Yellow Assos Equipe R Winter s9 vyriška striukė / blackSeries
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Equipe R Winter s9 vyriška striukė / Fluo Yellow

Ši kompaktiška, aerodinamiška striukė priglunda tarsi antra oda, turi trijų sluoksnių membraną ir itin elastingą termotekstilę, kuri užtikrina vėjo ir vandens nepraleidžiančią izoliaciją.

Populiarioji HABU striukė sugrįžo - visiškai atnaujinta ir dabar su AIRBLOCK.888 - nauja, vidutinio svorio trijų sluoksnių membrana, kuri nepraleidžia vėjo ir vandens, išlieka elastinga ir pralaidi orui. Strateginėse nugaros, priekinės dalies apačioje ir ant kaklo vietose pridėta labai elastingos termotekstilės, kad būtų užtikrinta visiška vėjo ir vandens izoliacija.

Technologijos

 • struzzoCollar: Apykaklė su lengva, minkšta izoliacija ir patogiu prigludimu. Aktyviai reguliuoja dviratininko mikroklimatą, neatitraukdama užtrauktuko ir neleisdama kaklui patekti šaltam orui. Šaltesnėmis dienomis galima idealiai derinti su kaklo šildytuvu.
 • TwinDeck: Dviejų sluoksnių konstrukcija, kurioje minkštas izoliacinis sluoksnis derinamas su softshell membrana, kad būtų užtikrinta apsauga svarbiausiose vietose.
 • Trejopos rampų kišenės: Į kišenes įsiūtos lanksčios audinio plokštės apsaugo jų vertybes nuo praradimo ir kartu suteikia apsaugą nuo lietaus ar vandens purslų.
 • Kišenė priekyje. Saugiai saugo pirštines ar sunkesnius aksesuarus didelio intensyvumo intervalų metu.
 • Šviesą atspindinti juostelė: Papildomi šviesą atspindintys elementai, gerinantys matomumą ten, kur ypač svarbi apsauga nuo vėjo ir lietaus.
 • AEPD (išplėstinis ergonominių modelių projektavimas)
  Ženklas, reiškiantis įmonės žinias, patirtį ir filosofiją, kaip drabužis turi būti pritaikytas, kad veiktų dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "neteisingai"!

 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema)
  Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes ir protingai izoliuojant per aktyvų sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.

Medžiaga 63 % poliamidas, 23 % poliesteris, 14 % elastanas.

Techninės savybės
Spalva Yellow

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės