Meniu
0
Norai

Bioracer Spitfire Tempest Full Protect Pixel vyriškos kelnės

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Bioracer
Likutis: Turime
Bioracer
Kaina:
104,30€ 149,00€ -30%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Bioracer Spitfire Tempest Full Protect Pixel vyriškos kelnės

Ieškote izoliacinių kelnių, kurios tiktų visiems jūsų žiemos važiavimams? Tempest Full Protect Pixel kombinuoja patogumą, izoliaciją, apsaugą nuo vėjo ir geresnį matomumą.

Juodo, neutralaus dizaino kelnės niekada neišeis iš mados. Pagamintos iš izoliacinės, vėją blokuojančios ir patvarios vandenį atstumiančios Tempest Protect medžiagos, apsaugos jus nuo šalčio, šlapdribos ir vėjo.

Anatomiškai suprojektuotas futuristinės formos Wave įklotas atkartoja jūsų kūno kontūrus. Privalumai? Geresnis spaudimo pasiskirstymas, mažesnė trintis ir didesnis stabilumas. Vapor 3D technologija užtikrina patogų slopinimą, optimalų kvėpavimą ir drėgmės reguliavimą.

Minkštos Thermo Dream petnešos išlaiko šilumą ir užtikrina optimalų spaudimo pasiskirstymą. Ergonomiška kelių lenkimo konstrukcija užtikrina, kad judesių laisvė nebūtų varžoma. Ploni pėdų dirželiai užtikrina, kad petnešos išliktų tobulai savo vietoje viso važiavimo metu.

Šviesą atspindintys blauzdų skydeliai su Pixel technologija pagerina jūsų matomumą eisme.

  • Patogus prigludimas prie kūno
  • Patvari vandenį atstumianti danga
  • Apsauga nuo vėjo
  • Aukštos klasės įklotas
  • Šviesą atspindinčios blauzdų panelės geresniam matomumui užtikrinti

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės